У берегової лінії Японії біля Йонагуні вчені виявили підводне місто. Вони вважають, що тільки позаземний розум або представники невідомої цивілізації могли спорудити таке поселення під водою.

На глибині 18-30 метрів знайдені руїни, вік яких близько 14 тисяч років. Споруди являють собою прямокутні блоки, сходові колодязі і ведучі до них канали. На самих глибах зображені геометричні малюнки.

Дослідники прийшли до висновку, що дані споруди не мають природного походження, і цілком можливо, підводне місто було зведене перед останнім льодовиковим періодом в часи кам'яного віку.

У результаті глобального повені об'єкт був просто затоплений. Вчені також не виключають присутність діяльності позаземного розуму.

Це підтверджується тим, що в місцях виявлення знайдені дивні предмети, які періодично світяться, можуть підніматися з води і кружляти над кораблями.

Раніше експерти заявили, що ймовірність смерті в ході мотоциклетного події під час повного місяця на п'ять відсотків вище, ніж в інші ночі місяця.

До таких результатів прийшли вчені, які проаналізували дані про смертність при мотоциклетних аваріях в чотирьох країнах світу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розгадана таємниця атмосферних вибухів.