Виявлено нове підводне місто позаземного походження

поділитись
Дно океанів таїть в собі безліч секретів

У берегової лінії Японії біля Йонагуні вчені виявили підводне місто. Вони вважають, що тільки позаземний розум або представники невідомої цивілізації могли спорудити таке поселення під водою.

 

На глибині 18-30 метрів знайдені руїни, вік яких близько 14 тисяч років. Споруди являють собою прямокутні блоки, сходові колодязі і ведучі до них канали. На самих глибах зображені геометричні малюнки.

 

 

Дослідники прийшли до висновку, що дані споруди не мають природного походження, і цілком можливо, підводне місто було зведене перед останнім льодовиковим періодом в часи кам'яного віку.

 

У результаті глобального повені об'єкт був просто затоплений. Вчені також не виключають присутність діяльності позаземного розуму.

 

 

Це підтверджується тим, що в місцях виявлення знайдені дивні предмети, які періодично світяться, можуть підніматися з води і кружляти над кораблями.

 

Раніше експерти заявили, що ймовірність смерті в ході мотоциклетного події під час повного місяця на п'ять відсотків вище, ніж в інші ночі місяця.

 

 

До таких результатів прийшли вчені, які проаналізували дані про смертність при мотоциклетних аваріях в чотирьох країнах світу.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розгадана таємниця атмосферних вибухів.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, днк, дослідження
Але з цією зброєю було не все так просто
0
0
15:04 17.01.2018
Отримано відповідь на найцікавіше питання
0
0
13:33 17.01.2018
Сутичка була не на життя, а на смерть
0
0
12:26 17.01.2018
Такого повороту подій ніхто не очікував
0
0
12:11 17.01.2018