Будівельники метро в Салоніках у ході роботи виявили античне місто. В даний час старовинне поселення вже почали вивчати археологи, яких покликали на місце знахідки.

Як повідомляють місцеві засоби масової інформації, будівельники при прокладанні тунелів натрапили на найважливішу історичну знахідку – руїни античного поселеня. У процесі роботи вчені і будівельники знайшли три сотні тисяч деталей, які являють собою велику цінність для історії.

Місто відноситься до того тимчасового періоду, коли в Елладі правив македонський цар Кассандр, який став монархом в 316 році до РХ. На іншому археологічному шарі вдалося знайти стародавнє кладовище, побудоване за часів Риму, вчені датували його II-IV століттям до нашої ери. Найбільш цінною знахідкою є монумент богині Афродіти, не менш цінні прикраси, посуд, вінок із золота і предмети поховань.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що будівельники розкопали гробницю легендарного японського воїна. Знахідка здивувала навіть істориків. Кам'яний саркофаг з тілом людини і добре збереженим озброєнням середньовічного воїна виявили дорожні будівельники, які працювали над прокладанням шляху на ферму в Сібусі на острові Кюсю.