Такого ще не бачили! Американець вирішив довести, що Земля пласка

поділитись
Каскадер спробує дізнатися відповідь на найважливіше питання людства

Вчений-винахідник збирається відправиться в космос на саморобній ракеті і зробити знімок з метою довести всім, що Земля насправді плоска.

 

Винахідник Майк Хьюз (Mike Hughes) з Каліфорнії, який працює водієм лімузина, а раніше виконував каскадерські трюки, провів останні кілька років у своєму гаражі, винаходячи ракету, яка обійшлася йому в 20 тисяч доларів.

 

 

Однак перед польотом у космос, Майк проведе випробування ракети, перелетівши на неї через місто-привид Амбою (Amboy) 25 листопада. Під час випробувального польоту Майк збирається пролетіти зі швидкістю 805 кілометрів на годину, а вже після здійснити політ у космос. За словами винахідника, йому подобається робити незвичайні речі, які ніхто раніше не робив.

 

 

Майк вірить, що Земля плоска. Це і стало головною причиною, по якій він збирається здійснити космічний політ. Винахідник збирається полетіти на своїй ракеті в космос, щоб зробити знімок і на власні очі побачити підтвердження своєї теорії.

 

 

Також горе-вчений збирається транслювати свій політ на каналі YouTube 25 листопада. Він вже зв'язувався з цього питання з Федерального управління цивільної авіації. Крім того, винахідник оголосив, що після польоту вступить в губернаторську гонку за звання губернатора Каліфорнії. За його словами, політ в космос на саморобній ракеті повинен стати найцікавішою історією на світі.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Вчені зафіксували поблизу Сонця дещо жахливе
0
0
07:54 16.07.2018
Вчений прокоментував кожну із своїх гіпотез
0
0
23:39 15.07.2018
Вчені підтвердили факт існування життя після фізичної смерті
0
0
21:28 15.07.2018
Це найнеприємніший момент у лікуванні, заявляють медики
0
0
19:13 15.07.2018
Результати отримані в ході дослідження дуже здивували американських вчених
0
0
17:16 15.07.2018