Тепер зовсім не обов'язково питати жінку, чи відчуває вона вагінальний оргазм, — досить поглянути на її ходу. Як не дивно, але до такого цікавого висновку дійшли бельгійські дослідники.

Група вчених, що спеціалізуються на сексуальності, самовіддано переглянула сотні відеозаписів, на яких дівчата ходили взад-вперед й іноді туди-сюди. При цьому були відомі сексуальні біографії дівчат і, найголовніше, відповідь на питання, чи відчуває дівчина вагінальний оргазм. До кінця дослідження вчені змогли впевнено заявити: хода тих досліджуваних, які регулярно відчувають вагінальний оргазм, вільніше ти легше, ніж хода дівчат, здатних випробувати тільки кліторальний оргазм або взагалі живуть без оргазму. Про це дослідження повідомили європейські ЗМІ.

Власне, ніякого дива тут немає (як, власне, немає його і ніде, на жаль): під час вагінального оргазму розслабляються ті м'язи, які залишаються байдужі до кліторального оргазму. Тому хода власниць вагінального оргазму більш розслаблена.

Так що уважно придивись до своєї дівчини. Хоча, мабуть, краще уважно придивись до сторонніх дівчат — це цікавіше.

Популярні новини зараз

Пальчевський пригадав "грішок" Кравчука 30-річної давності: "Зеленському доведеться вирішувати..."

Чоловік Асмус Харламов показав відверте відео 18+, де Брежнєва розсунула ноги: "Ого, який баклажан"

Астролог попередила українців про великі неприємності в 2020, настають темні часи: "Буде криза"

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дуже часто жінок, які, здавалося б, ідеальні – люблячі, турботливі й вірні – чоловіки кидають заради досить-таки пересічних "розлучниць" без ефектної зовнішності. Так що ж приваблює чоловіків в жінках, і яких жінок вони не кидають? Відповідь на це питання досить проста – вони не кидають цікавих жінок.

Як повідомляв портал "Знай.uа" як би не морщилися ханжі та не пихкали лицеміри, зрада була й залишається важливою частиною відносин. Рідкісна пара проходить роки спільного життя, жодного разу не спіткнувшись на кам'янистій дорозі моногамії. Звичайно, бувають винятки, але зараз не про них. Зараз про зради. Незважаючи на те, що предмет зради вивчений майже так само добре, як піраміда Хеопса, до недавнього часу і на зраді були неопізнані плями. Одна з них стосувалася людей, замішаних у зраді. Але, схоже, і це пляма стерлася.