Під Іркутськом вчені під час експедиції виявили останки людини, що жила в цих місцях близько 50 тис років тому. Фахівці припускають, що знайшли залишки найдавнішого виду Homo sapiens в Євразії.

Відомо, що близько 10 тисяч років тому територію Сибіру заселяли перші люди. Дане відкриття іркутських археологів перевертає всі припущення про історію стародавніх людей, що мешкають на території РФ.

За словами вчених, це відкриття допоможе заповнити пробіл, що утворився в даному науковому питанні. Більш того, знахідка найдавнішого виду Homo sapiens може стати справжньою сенсацією, якщо про древню людину дізнається світова наука.

Зараз у планах дослідників розшифровка ДНК знайдених решток, а також вивчення місцевості для отримання більш достовірної інформації про знахідку.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", коли говорять про мумії, людська уява малює Стародавній Єгипет. Але муміфіковані останки можна знайти в давніх і сучасних культурах по всьому світу. Деякі мумії доходять до наших днів завдяки впливу навколишнього середовища, інші ж є результатом людського втручання.

Популярні новини зараз
Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще

Від стародавніх тварин до сумних жертв — тут ви дізнаєтеся про муміях, що, незважаючи на вік, чудово збереглися до наших днів.

Також портал повідомляв про те, що в Ростові на Станіславського при розкопках знайшли гігантського скам'янілого рака. Жителі міста не замислюючись і не перевіряючи, повірили, що в часи меотів на Дону існували величезні раки.

19 травня в усіх спільнотах Ростова з'явилася фотографія, яку зробили за допомогою комп'ютерної програми Photoshop. На самому знімку зображені розкопки і археологи, які ходять навколо величезного рака. Автор фото залишив пост, написаний в жартівливій формі.

Крім того, нагадаємо, що на філіппінському пляжі у місті Сан-Антоніо знайшли дивне морське створіння. Довжина морської істоти складає близько шести метрів, а все її тіло вкрите дивним волоссям, передає Depo.ua.

Місцева влада поспішила позбутися від нього, як тільки фахівці взяли зразки тканин для аналізу ДНК. Дехто впевнений, що це кіт, який почав розкладатися. Адже істота має жахливий запах.