Нещодавно вчені з австралійського інституту Медичних Досліджень Гарвана виявили в тілі людини мікроскопічний орган. Він знаходиться з зовнішньої сторони лімфатичних вузлів і є частиною імунної системи людини. Про це повідомляє Science Alert.

Крім того, вчені встановили, що в його функції входить запам'ятовування всіх вакцин і пережитих інфекцій, які раніше потрапили в організм.

Науковець Три Фан додав: "Відкриття нового органу імунної системи допоможе нам краще зрозуміти, як саме працюють вакцини. Вона тренує, і тим самим готує імунну систему до вироблення антитіл в разі виникнення інфекції. До цього часу нам не було відомо про те, як саме це відбувається".

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська видала неочікуване зізнання учаснику шоу "Співають всі": "Заміж без сумніву"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

Також для виявлення нового мікрооргана вченим знадобилося зняти 3D відео роботи імунної системи. Це дозволило розпізнати велику кількість імунних клітин різного типу, локалізованих в новому органі.

Дослідники описують його як "кафе швидкого обслуговування", яке швидко "обслуговує" імунітет при боротьбі з вже знайомими йому інфекціями.

До слова, на виникнення хвороб впливає величезна кількість різноманітних факторів, починаючи від неправильного харчування, шкідливих звичок і закінчуючи емоціями, що руйнують нас зсередини. Дізнайся з матеріалу Clutch про те, які емоції провокую смертельні хвороби.

Позитивні емоції — це добре, але навіть вони не завжди приносить користь. Медиками доведено: надмірні емоції ведуть до хвороб серця, зокрема, до інфаркту.

Сильна печаль здатна вбити людину. Стан туги призводить до ураження легенів людини. Для того, щоб продовжувати повноцінне життя і звільнити в ньому місце для щастя, необхідно відпустити причину постійного смутку. Одним з кращих способів є ритуал проти туги. Адже що б не трапилося в минулому, життя має продовжуватися.

Гнів — вибуховий пристрій

Під час бурхливої сварки або стримуваного, але киплячого всередині гніву, права сторона тіла злегка німіє, шлунок стискається, а на язику з'являється гіркуватий присмак? Причина цього в тому, що гнів, подібно вибуховому пристрою, розриває на клаптики енергію чакри, що відповідає за волю і спокій. Згубна енергія гніву після вибуху важчає і як би осідає по краях живота, створюючи енергетичний блок. Це призводить до важких хвороб печінки.

Людина, яка заздрить, забирає собі всі приховані проблеми, хвороби і нещастя того, кому позаздрив. Від цього страждають біологічні фільтри: печінка і нирки.

Сльози — дуже сильний процес, що допомагає нам виплеснути з себе емоциї, що б'ють через край. Однак, якщо постійно плакати, можна викликати ураження серця і серцевої оболонки.

Страх роблячи нас вразливими. Постійний страх призводить до цукрового діабету, хвороб жовчного міхура і виразок шлунку.

Нагадаємо, у вівторок, 28 серпня, на щорічній конференції ESC в Мюнхені представили оновлені спільні рекомендації Європейського кардіологічного товариства (ESC) та Європейського товариства з лікування гіпертонії (ESH). Також нові правила по вимірюванню артеріального тиску опубліковані у виданні European Heart Journal.

Як повідомляв Znaj.ua, за допомогою цієї таблиці ви дізнаєтеся, во котрій вам потрібно лягти спати, щоб прокинутися бадьорим в потрібний час.

Також Znaj.ua писав про те, що наземна обсерваторія NASA розробила цікаву карту атмосфери Землі, на якій показала рівень забруднення в різних точках планети, класифікувавши саме дрібні частинки, що літають над поверхнею планети.