Нещодавно вчені з австралійського інституту Медичних Досліджень Гарвана виявили в тілі людини мікроскопічний орган. Він знаходиться з зовнішньої сторони лімфатичних вузлів і є частиною імунної системи людини. Про це повідомляє Science Alert.

Крім того, вчені встановили, що в його функції входить запам'ятовування всіх вакцин і пережитих інфекцій, які раніше потрапили в організм.

Науковець Три Фан додав: "Відкриття нового органу імунної системи допоможе нам краще зрозуміти, як саме працюють вакцини. Вона тренує, і тим самим готує імунну систему до вироблення антитіл в разі виникнення інфекції. До цього часу нам не було відомо про те, як саме це відбувається".

Також для виявлення нового мікрооргана вченим знадобилося зняти 3D відео роботи імунної системи. Це дозволило розпізнати велику кількість імунних клітин різного типу, локалізованих в новому органі.

Дослідники описують його як "кафе швидкого обслуговування", яке швидко "обслуговує" імунітет при боротьбі з вже знайомими йому інфекціями.

До слова, на виникнення хвороб впливає величезна кількість різноманітних факторів, починаючи від неправильного харчування, шкідливих звичок і закінчуючи емоціями, що руйнують нас зсередини. Дізнайся з матеріалу Clutch про те, які емоції провокую смертельні хвороби.

Позитивні емоції — це добре, але навіть вони не завжди приносить користь. Медиками доведено: надмірні емоції ведуть до хвороб серця, зокрема, до інфаркту.

Сильна печаль здатна вбити людину. Стан туги призводить до ураження легенів людини. Для того, щоб продовжувати повноцінне життя і звільнити в ньому місце для щастя, необхідно відпустити причину постійного смутку. Одним з кращих способів є ритуал проти туги. Адже що б не трапилося в минулому, життя має продовжуватися.

Гнів — вибуховий пристрій

Під час бурхливої сварки або стримуваного, але киплячого всередині гніву, права сторона тіла злегка німіє, шлунок стискається, а на язику з'являється гіркуватий присмак? Причина цього в тому, що гнів, подібно вибуховому пристрою, розриває на клаптики енергію чакри, що відповідає за волю і спокій. Згубна енергія гніву після вибуху важчає і як би осідає по краях живота, створюючи енергетичний блок. Це призводить до важких хвороб печінки.

Людина, яка заздрить, забирає собі всі приховані проблеми, хвороби і нещастя того, кому позаздрив. Від цього страждають біологічні фільтри: печінка і нирки.

Сльози — дуже сильний процес, що допомагає нам виплеснути з себе емоциї, що б'ють через край. Однак, якщо постійно плакати, можна викликати ураження серця і серцевої оболонки.

Страх роблячи нас вразливими. Постійний страх призводить до цукрового діабету, хвороб жовчного міхура і виразок шлунку.

Нагадаємо, у вівторок, 28 серпня, на щорічній конференції ESC в Мюнхені представили оновлені спільні рекомендації Європейського кардіологічного товариства (ESC) та Європейського товариства з лікування гіпертонії (ESH). Також нові правила по вимірюванню артеріального тиску опубліковані у виданні European Heart Journal.

Як повідомляв Znaj.ua, за допомогою цієї таблиці ви дізнаєтеся, во котрій вам потрібно лягти спати, щоб прокинутися бадьорим в потрібний час.

Також Znaj.ua писав про те, що наземна обсерваторія NASA розробила цікаву карту атмосфери Землі, на якій показала рівень забруднення в різних точках планети, класифікувавши саме дрібні частинки, що літають над поверхнею планети.