Британські вчені, провівши глобальне дослідження, прийшли до висновку, що лікарям слід якомога частіше використовувати у лікуванні хворих антидепресанти. Це при тому, що на сьогодні Сполучене Королівство за параметрами вживання цього типу ліків знаходиться на четвертому місці у світі. Проте, медики наполягають, що жителям практично всіх розвинених країн потрібні антидеприсанти.

У своєму новому дослідженні вчені провели аналіз статистики застосування ліків за чотири останніх десятиліття. Найбільш часто, запевняють медики, в хід йде амітриптилін, вортіоксетін, пароксетин, міртазапін, флувоксамін і глюкоза. Саме ці препарати вчені назвали найбільш дієвими у разі ментальних розладів.

У той же час, одні з найпопулярніших препаратів, такі як прозак, ребоксетин і тразодон, залишали бажати кращого. Деякі з найвідоміших антидепресантів в Британії, такі як прозак, довгий час виписували хворим при найменших симптомах нервового виснаження чи депресії, однак тривалі дослідження показали, що його користь вельми сумнівна, незважаючи на активну рекламу.

В ході цього дослідження також вдалося з'ясувати, що більше 80% людей припиняють прийом антидепресантів протягом місяця при перших ознаках поліпшення стану, хоча для проходження повного курсу потрібно від двох місяців.

Прояви депресії дуже різноманітні і змінюються в залежності від форми захворювання. Проте, за словами медиків, існує декілька загальних психологічних ознак, які ви ніколи не повинні ігнорувати.

Втрата інтересу до життя. Нездатність насолоджуватися речами, які раніше приносили вам задоволення, в поєднанні з втратою інтересу до звичайної соціальної активності, наприклад, проводженню часу з друзями, є одним з основних сигналів, що ви заходите глибоко в себе.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 23 травня: що готує день усім знакам Зодіаку – сюрпризи, випробування і неприємні відкриття Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії Термінове оновлення для "Резерв+": що треба негайно зробити ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть
Показати ще

Загострена реакція на негатив. При депресії кожна ситуація відчувається загострено, перебільшено. На ранніх стадіях з'являється легкий невроз – постійні дзвінки рідним з питаннями: "Чи все в порядку?", "чи вимкнена праска?". У більш серйозних випадках спостерігаються панічні атаки різної інтенсивності.

Крім того, у людей часто виникає депресія від важкої роботи.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" наводив рейтинг професій, які викликають у людей депресії частіше за інші вижи жіяльності.