Задовго до своєї смерті геніальний фізик Стівен Хокінг оголосив новий проект вартістю 100 мільйонів доларів, щоб знайти інопланетне життя в космосі. Тепер зусилля Стівена Хокінга будуть подвоєні завдяки новій технології, яка дозволяє астрономам сканувати галактику, як ніколи раніше.

У понеділок, 7 травня, проект Breakthrough Listen оголосив про запуск нового супутника, який надасть науковцям розширений огляд зірок у Чумацькому Шляху.

Фахівцям вдалося поліпшити техніку завдяки "багатопроменевому" австралійському радіотелескопу Parkes. Згідно з новою заявою авторів проекту, новий телескоп буде сканувати значно більше площі космічного простору, ніж раніше.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

"Завдяки цим новим можливостям ми скануємо нашу галактику в безпрецедентних деталях", - сказав в заяві Денні Прайс, науковий співробітник проекту Parkes в Каліфорнійському університеті Берклі.

Таким чином, вчені планють завершити справу Хокінга і відшукати в космосі прибульців.

Кака раніше повідомляв портал "Знай.uа", міжнародна група вчених уже протягом багатьох років намагається зрозуміти, яким чином слід поінформувати світову громадськість у тому випадку, якщо у руки фахівців потрапить повідомлення від позаземної цивілізації.

Дункан Форген, що представляє Інститут пошуку позаземних цивілізацій заявив про те, що у разі виявлення доказів існування інопланетного розуму найбільш складним питанням стане форма, в якій повинна буде поінформована про цю подію громадськість в соціальних мережах.

Відомий астроном Сет Шостак підкреслив, що такі відомості будуть триматися в секреті до тих пір, поки вчені не підтвердять отримані дані, однак, завжди існує ймовірність витоку інформації. Після остаточного підтвердження таких відомостей буде організована масштабна прес-конференція, на якій про це буде оголошено публічно.

Нагадаємо, свою останню роботу про існування паралельних всесвітів британський астрофізик Стівен Хокінг віддав в науковий журнал Journal of High Energy Physics всього за 10 днів до смерті. Хокінг і астрофізик Джеймс Хартл вважали, що в результаті Великого вибуху склалося безліч всесвітів, які можуть значно відрізнятися від нашого.