Багато століть людство живе в очікуванні Апокаліпсису. Тільки в минулому році екстрасенси з різних куточків світу лякали нас кінцем світу, називаючи різні дати. А згадайте, як всі стривожилися в 2012 році, коли за пророцтвами племені Майя повинен був відбутися кінець світу.

У той же час, не довіряючи прогнозам екстрасенсів, вчений Матьє Жан-Марк Джозеф Родріг сам знайшов точну дату кінця світу і зробив про це сенсаційну заяву. Вчений повідомив, що дата кінця світу вказана в Біблії, а точніше – в одному з уривків Книги Одкровення.

Ключова фраза, на думку Матьє Жан-Марка Джозефа, звучить так:

«Дано йому владу діяти 42 місяці... Тут мудрість. Хто має розум, нехай порахує число звіра, бо це число людське; число його 666».

За розрахунками і твердим переконанням вченого, кінець світу настане 24 червня 2018 року. В цей день поверхня Землі перетвориться в безжиттєву пустелю, в якій не виживе жодна душа.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що кінець світу криється у вічній мерзлоті. Вчені Амстердамського вільного університету прийшли до висновку, що танення вічної мерзлоти призводить до великих викидів в атмосферу вуглецю. Це може впливати на швидкість потепління клімату. І як наслідок, спричинить за собою такі катастрофічні явища, як посуха, повені та екстремальні морози.

Вчені досліджували хімічний склад води в озерах і річках на північно-західних територіях Канади. Коли починається літо у водоймах збільшується вміст розчиненого вуглецю і вуглекислого газу. Дослідники зійшлися на тому, що через танення вічної мерзлоти звільняється вуглець.

Глобальне потепління явище не з бажаних, оскільки воно впливає на руйнування кріосфери. І як наслідок - рослинні рештки, вік яких становить приблизно 3-4 тисячі років і більше, потрапляють під вплив мікробів, що призводить до виділенню вуглецю.

Однак викиди вуглецю можуть бути пов'язані зі звичайним геохімічним циклом. Справа в тому, що через явище, зване кріотурбацією, коли через сезонне відтавання і заморожування змішуються шари грунту, старіший вуглець може змінювати своє місце.