Вас це приголомшить! Вчені з'ясували, як виникло життя

поділитись
Мікроскопічні живі організми здатні мігрувати з планети на планету

Вчені Единбурзького університету з'ясували, що життя на Землі виникло завдяки потокам космічного пилу, які занесли на нашу планету біологічні молекули або навіть примітивні форми життя.

Про цей йдеться у матеріалі Phys.org.

Виявляється, мікроскопічні живі організми здатні мігрувати з планети на планету, коли пилові потоки стикаються із зовнішніми шарами атмосфери. Швидкість потоків, ймовірно, становить 70 кілометрів на секунду, щоб частинки, які знаходяться на висоті 150 кілометрів над поверхнею, були вибиті за межі гравітаційного тяжіння.

Деякі види бактерій, рослин і дрібних тварин можуть виживати в умовах вакууму. Експерименти на космічному апараті "Фотон-М3" показали, що до подібних істот відносяться тихоходки - крихітні членистоногі розміром від 0,1 до 1,5 міліметра.

У своїй роботі, результати якої опубліковані в журналі Current Biology, біологи з декількох країн показали, що деякі тихоходки здатні повністю відновлювати свої життєві функції і виробляти життєздатне потомство після перебування у відкритому космосі.

До речі, вчені збираються використовувати генне редагування хвороб у людини, а також для боротьби проти шкідників. 
 
Дослідники Нової Зеландії збираються змінити гени опосумів, щурів, мишей, а також інших шкідників для зниження їхньої популяції. Проект знаходиться в даний час на стадії досліджень. Експертам належить зіткнутися з вирішенням деяких етичних питань. Фахівцям поки невідомо, як зменшення популяції буде впливати на біорізноманіття Землі, а також на всю екосистему планети.

Подивіться, як виглядає Земля з космосу

Як повідомляв портал "Знай.ua", американські біологи з'ясували, що сині кити залежно від глибини, на якій вони полюють, ведуть себе як "правші" або "лівші".

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Земля, життя, вчені, виникнення життя, космічний пил
Вчені дадуть відповідь на запитання мільйонів людей
0
0
10:21 19.06.2018
Вченим із США і Австралії вдалося відкрити нові планети
0
0
08:24 19.06.2018
Сенсаційні звіти розкопок були представлені на науковій конференції
1
0
06:48 19.06.2018
На дні Дніпра виявили сенсаційний артефакт
0
0
20:30 18.06.2018
Американські вчені знайшли ще одно дуже корисну властивість вітаміну D
0
0
13:26 18.06.2018