Міжнародна група вчених з Лондонської школи гігієни, провівши серію досліджень, проаналізувавши кілометрові бази даних і все математично розрахувавши, зуміла з'ясувати, скільки разом важать всі люди на планеті Земля.

Детально про результати дослідники написали в періодичному виданні університету. Так, загальна вага людства наближається до воістину вражаючої цифри: 287 мільйонів тонн. Вчені провели додаткову перевірку, спираючись на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Виходячи з отриманої цифри, вага середньостатистичного мешканця Землі становить 62 кілограми. Вчені не враховували вік і статеву приналежність. У додатковому дослідженні вчені розподілили статистику по країнам: наприклад, мешканець Північної Америки важить приблизно 80 кг, а Середньої Азії - тільки 60.

Своєю працею вчені намагаються привернути увагу світової спільноти до проблеми ожиріння, особливо це стосується дітей. Якби всі важили як північноамериканці, наша планета була б на 58% важчою, оскільки від надмірної ваги страждає більше 70% цієї країни.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, яким людям найважче схуднути.

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще