Вчені шокували світ новим дослідженням, яке показало наскільки небезпечний громадський транспорт і до чого може призвести недотримання гігієни, повідомляє Daily Mail.

Так, за даними британського таблоїду, до такого висновку прийшли фахівці Університету Гонконгу та німецького Інституту Ганса Ноеля.

Дослідники відзначають, що метро одного з міст може стати місцем початку суперпандемії в окремо взятій країні.

Фахівці, зібравши зразки з долонь пасажирів однієї з підземок, знайшли там дуже велику кількість бактерій.

Популярні новини зараз
А що так було? Українець "категорично відмовився" від повістки - чи підтримав його суд Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин
Показати ще

Серед інших, буа виявлений особливо небезпечний вид Хелікобактер пілорі, який може сприяти виникненню виразок шлунка і дванадцятипалої кишки, гастриту і навіть раку шлунка.

За словами експертів, метрополітени є найнебезпечнішим сховищем хвороботворних мікроорганізмів. Вчені також відзначають, що триваюча мутація бактерій може зробити антибіотики марними, що і призведе до суперпандемії.

Раніше британських лікарів стурбувало можливе перетворення бактерії, що викликає статеву інфекцію, урогенітальний мікоплазмоз, в супербактерію. На їх думку, до цього може призвести здатність бактерій виробляти стійкість до деяких видів антибіотиків на фоні недостатньо широкої доступності тестів на цю хворобу.

Нагадаємо, більше всього людей в Києві помирає від хвороб серця. Тільки з початку 2018 року вони забрали життя майже 9 тисяч осіб.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у місті Вест-Бенд (США) 48-річний Грег Мантейфель залишився без рук і ніг через власного домашнього улюбленця. Спочатку він потрапив у лікарню з діагнозом "грип", але потім виявилося, що головна причина хвороби – його пес.

Також "Знай.uа" писав, незважаючи на те, що ажіотаж навколо ВІЛ в ЗМІ всчух останнім часом, число людей, що живуть з цим захворюванням, у всьому світі невгамовно зростає. Експерти все ще намагаються знайти ліки від вірусу і нагадують про заходи безпеки.