Дослідники з Університету Вашингтона провели порівняльні експерименти з мозком чоловіка і жінки. За основу в дослідженні брали швидкість реакції на графічну картинку. Про це повідомляється в зарубіжних ЗМІ.

І хоча обробка даних, отриманих за допомогою органів зору, у чоловіків і жінок знаходиться приблизно на одному рівні, мозок жінки повільніше обробляє інформацію. А ось чоловіки швидше приймають найбільш правильні і раціональні рішення на основі нової інформації.

За підрахунками вчених, мозок жінок обробляє вхідну інформацію на 25-75% повільніше. До того ж, жінки не завжди здатні правильно відповісти на контрольні питання.

Популярні новини зараз

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Погода 16 вересня нагадає українцям, що таке справжня осінь: кому знадобляться парасольки

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Швидку реакцію і обробку даних не мали здорові чоловіки, а ті, хто страждав порушеннями психічного розвитку. Вчені пояснюють це тим, що церебральні процеси у таких людей супроводжуються зниженням регулювання нейронної активності. А це дозволяє їм більш гостро сприймати інформацію. Висновок вчених такий: мозок жінок повільніше обробляє інформацію, ніж мозок чоловіків.

Стале міркування про статеві відмінності на рівні мозку є загальноприйнятим для сучасної психології. Наприклад, саме цим нерідко пояснюють контраст між "жіночою емоційністю" і "чоловічою розсудливістю", ігноруючи факти про створення суспільством цих стереотипів.

Відомо, що розміри чоловічого і жіночого мозку відрізняються (у чоловіків мозок важить на 100-150 м більше).

А ось вчені з Каліфорнійського університету, які провели дослідження за участю 59 жінок і 45 чоловіків показали, що, незважаючи на менші розміри, головний мозок жінок працює більш ефективно. Виявлено, що для досягнення аналогічного результату жіночому мозку потрібно затратити менше енергії і використовувати менше мозкових клітин, ніж чоловічому.

Вчені пояснили, що у чоловіків число нейронів значно більше, а у жінок значно більше зв'язків між нейронами. Це дозволяє їм швидше мислити. При цьому, хоча у чоловіків більше гіпокамп, відповідно, вище інтелект, це знижує активність мозкової діяльності.

Нагадаємо, біологи відкрили незвичайний грибок, який проникає в мозок і перетворює на слухняних зомбі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", дослідники зареєстрували час, з яким смерть людини проходить по клітинам від самоліквідації критичної хвилі.

Також "Знай.uа" писав, нейромережі допоможуть вченим зробити точну копію і "перенести" розум людини після смерті в тіло роботизованого пристрою.