Група дослідників з Лейденського університету в Нідерландах з'ясувала, що мозок підлітків у віці від 16 до 20 років - перевершує по ефективності навчання як мозок дітей, так і мозок більш дорослих. Про це свідчать результати недавнього експерименту.

Увагу вчених привернула смугасте тіло — структура головного мозку, що бере участь, в тому числі, в процесах навчання. Фахівці вирішили перевірити, наскільки вона проявляє високу активність у людей різного віку і чи позначається це на ефективності засвоєння нової інформації.

В експерименті взяло участь 232 добровольців у віці від 8 до 25 років, і кожен з них повинен був багаторазово пройти тест, в ході якого потрібно розподілити зображення за трьома "клітинок". Спочатку учасники не могли знати правильні відповіді, проте всякий раз, коли вони помилялися, їм відразу ж повідомляли про це. Таким чином, з часом зв'язки між об'єктами і осередками можна було простежити, навчаючись на власних помилках.

Популярні новини зараз

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Спостерігаючи за активністю смугастого тіла в учасників у віці від 16 до 20 років була найбільш високою. Представники тієї ж вікової категорії згодом стали показувати найкращі результати при виконанні завдання-- точність, з якою вони розподіляли об'єкти по комірках, в середньому досягала 97 відсотків.

Як вважають фахівці, одержані ними результати показують, що період з 16 до 20 років є найбільш сприятливим для навчання.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що психологи розповіли, чому так складно підготуватися до іспитів.