Інопланетяни бродять по Землі, і вчені знають метод їх розпізнання. У таких особин певна група крові.

Відомо, що у жителів Землі 1-4 група, вона має позитивний або негативний резус-фактори. Таку класифікацію створили в середині минулого століття і все ще використовують у сучасній медицині. У 85% людей позитивний резус-фактор, тоді як всі решта можуть бути нащадками гуманоїдів. На думку вчених, якщо б усі люди виникли від мавп, то у них був би однаковий тип крові.

Вони вважають, що характер людини залежить від негативного резус-фактора. Мають їм люди більш інтелектуальні, у них фіксують низьку температуру тіла і високий тиск. Крім того, такі представники роду людського володіють чутливим зором. Дівчата-прибульці не можуть завагітніти від чоловіка з позитивним резусом. Так як кров негативного типу здатна вбити майбутнє потомство.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що літній відлюдник показав уфологам фотографії, зроблені в 50-х роках XX століття. На знімках відображені в небі дивні об'єкти, за формою нагадують широкополі капелюхи. На думку дослідників космосу, це кораблі прибульців, які женуться за літаком.

Популярні новини зараз

Величезний стафф накинувся на таксу в Києві: нацгвардієць розбороняв псів ножем

Військовослужбовиця "Тайра" розповіла всю правду про жінок в ЗСУ: "Має бути кращою за мужика"

Тоня Матвієнко зарядила Арсену Мірзояну в обличчя: "Я влучила!"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Показати ще

Як розповідає чоловік, фото зробили у населеному пункті Старк штату Мен. Уфологи сперечаються щодо достовірності отриманих знімків. У 50-х роках XX століття багато підробляли фотографії в гонитві за сенсаціями. Новини про НЛО з'являлися в друкованих ЗМІ із завидною регулярністю. Тому говорити з повною впевненістю про те, що на знімках відображені космічні кораблі інопланетян не можна.

Тоді особливо цікавилися прибульцями в Німеччині. Німецькі уфологи публікували свої здогади в надії отримати підтримку від колег з усього світу. На даний момент дослідники космічного простору ретельно вивчають отримані від відлюдника фото. На думку багатьох користувачів, уфологи в черговий раз зіткнулися з фальсифікацією.