Вчені з Канади провели експеримент, в ході якого з'ясували вплив популярного чоловічого препарату на перебіг смертельної хвороби. Випробування вони проводили на мишах, які страждали від ракових метастазів.

Піддослідним дослідники давали комбінації з найпоширеніших засобів підвищення потенції і одночасно вакцину від грипу. Це поєднання в десять раз знизило частоту ракових метастазів.

Засіб для підвищення потенції зробило на природних вбивць стимулюючий вплив. Висновки свого дослідження вчені опублікували в OncoImmunology.

Вони прооперували мишей з пухлинами, щоб в їх організмі залишилися тільки метостазы і розділили піддослідних на три контрольні групи. Першою не давали абсолютно ніяких препаратів. Другий силденафіл або тадалафіл, а третій силденафіл або тадалафіл в поєднанні з вакциною від грипу. В кінці експерименту у всіх груп порахували кількість метастазів.

Популярні новини зараз
Коли можуть повернути окуповані території: американський генерал вселив надію Головне за ніч: план втечі окупантів, надбавка для пенсіонерів, нові ціни на продукти та одкровення мами Лізи, яка загинула у Вінниці Мама загиблої 4-річної Лізи вперше порушила мовчання, і розповіла про трагедію у Вінниці: "На власні очі все бачила і пам'ятаю" Maruv після пологів "заспівала" українською мовою, народжувала в Києві та вивчала Конституцію: "Потрібно знати закони"
Показати ще

У першій групі кількість метастазів у однієї особини склало в середньому 129. У другій групі це число було 24 метастази на особину, а в третій з комбінацією ліків і лише 11 метастазів на тварину. На даний момент вже розпочато клінічний експеримент на 24 людях-добровольцях.

Автори вважають, що така несподівана ефективність з першого погляду ніяк не пов'язаних препаратів зумовлена тим, що віагра компенсує вплив операції на імунітет. Адже зазвичай борються з раковими клітинами спеціальні клітини крові – природні вбивця. Однак операція викликає відчуття глибокої травми настільки, що вони не можуть функціонувати і відключаються організмом. Віагра повертає їх функціонал назад, а вакцина від грипу додатково стимулює появу природних вбивць в більшій кількості.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" українців всюди чатує небезпека. Випадки зараження хворобою Лайма через укуси кліщів неухильно зростає щодня і статистика просто жахає. Лікарі дали кілька порад, які можуть допомогти врятувати своє життя.