Нещодавно палеонтологи виявили нові різновиди ранніх копалин рептилій, серед 2 тисяч скам'янілостей, знайдених в Африці в різні роки.

Досі людям відомо дуже мало інформації про початок тріасового періоду на планеті Земля. Протягом десяти років міжнародна команда вчених вивчала скам'янілості, знайдені в Танзанії, Замбії, Намібії та Антарктиді, щоб краще зрозуміти причини і місце появи перших динозаврів.

Вік найбільш ранніх скам'янілостей, на думку вчених, становить 252 мільйони років. Крім того, дослідники виявили подібність видів, знайдених в Африці та Антарктиді. На їхню думку Пангея розкололася на континенти саме в тріасовий період. Однак дослідження показує, що в ранньому тріасі суперконтинент Пангея все ще був одним цілим.

Тріасовий період мав величезний вплив на майбутню історію Землі. Після масового загадкового вимирання безлічі видів в кінці пермського періоду, розпочався бурхливий розвиток видів — ранніх ссавців і перших динозаврів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", широко відомий відеоролик, на якому ймовірно зображений бігфут, був підданий цифрової стабілізації зображення. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Популярні новини зараз
Навіть пальцем не ворухнуть: астрологи назвали головних ледарів за знаком Зодіаку Може валятися у вас у кишені: за яку українську монету готові заплатити 15 500 грн Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Оновлена версія спірного ролика викликала черговий виток дискусії в інтернеті. Легендарний ролик з'явився в 1967 році і заінтригував весь світ, адже творці фільму заявляли - на плівці відображена справжня самка бігфута.

Також портал повідомляв про те, що вода – це основа життя для всього живого на планеті. Вона оживляє і може навіть вбити. Всіх секретів цього унікального природного матеріалу і досі не розкрито. Нещодавно дослідники розкрили ще одну незвичайну властивість Н2О.

Про результати експериментів написали в спеціалізованому виданні Proceedings of the National Academy of Sciences.

Крім того, нагадаємо, що муміфіковані останки Атакамского гуманоїда були знайдені в 2003 році в покинутому чилійському містечку Ла-Норія, де раніше займалися видобутком нітратів. Особливості кісток вказували на те, що 15-сантиметровий скелет міг належати дитині 6-8 років. Десять пар ребер замість звичайних для людини 12, витягнута у формі конуса голова — все це наштовхувало на думку про позаземне походження.