Вчені продовжують активно відкривати все нові й нові види невідомих раніше динозаврів.

Як виявилося, нещодавно бельгійські дослідники вперше описали стародавніх хижаків, у яких були крила. Тим не менш, літати вони так і не навчилися.

До цього відкриття палеонтологи знали, що динозаври ходили в пір'ї ще до поділу на м'ясоїдних та травоїдних. Найцікавіше, що воно призначалося зовсім не для польотів, а для залицяння за самками та висиджування яєць.

П'ятдесят мільйонів років тому гіганти еволюціонували у птахів і сьогодні фахівці знаходять багато решток як перехідних видів, так і найдавніших.

Популярні новини зараз
Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Ухилянтам змінять штрафи вже влітку: які оновлення будуть у "Резерв+" Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах Українцям спишуть комунальні борги: кому більше не надсилатимуть платіжок
Показати ще

Знахідка, вік якої становить 160-165 мільйонів років, "попалася" вченим в 2014 році. Вивчивши скам'янілість, експерти прийшли до висновку, що це невідомий науці нелітаючий вид. Він отримав назву Serikornis sungei, а між собою палеонтологи назвали цю істоту "шовковистою".

Дослідники додали, що розмір тварини дорівнював розмірам сучасного фазана або курки. Довжина тіла разом з хвостом у середньому становила не більше півметра.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вчені відтворили справжній рев динозаврів.