Вчені продовжують активно відкривати все нові й нові види невідомих раніше динозаврів.

Як виявилося, нещодавно бельгійські дослідники вперше описали стародавніх хижаків, у яких були крила. Тим не менш, літати вони так і не навчилися.

До цього відкриття палеонтологи знали, що динозаври ходили в пір'ї ще до поділу на м'ясоїдних та травоїдних. Найцікавіше, що воно призначалося зовсім не для польотів, а для залицяння за самками та висиджування яєць.

П'ятдесят мільйонів років тому гіганти еволюціонували у птахів і сьогодні фахівці знаходять багато решток як перехідних видів, так і найдавніших.

Популярні новини зараз
Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків Блогерку посадили на 2 роки просто за те, що вона поїла: відео образило багато людей Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Знахідка, вік якої становить 160-165 мільйонів років, "попалася" вченим в 2014 році. Вивчивши скам'янілість, експерти прийшли до висновку, що це невідомий науці нелітаючий вид. Він отримав назву Serikornis sungei, а між собою палеонтологи назвали цю істоту "шовковистою".

Дослідники додали, що розмір тварини дорівнював розмірам сучасного фазана або курки. Довжина тіла разом з хвостом у середньому становила не більше півметра.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вчені відтворили справжній рев динозаврів.