Ядерний вибух знищує все живе на своєму шляху, а місце вибуху тривалий час залишається непридатним для життя. Однак, деякі істоти здатні пережити навіть це потрясіння. До їх числа можна віднести і льодовикового джмеля, повторно виявленого нещодавно в Арктиці. Як повідомляє Хроніка.інфо, комаху виявив дослідник Віталій Спіцин.

Вид Bombus glacіalіs знайдений на Новій Землі і названий The Richest загадкою Арктики. Редактори The Richest вирішили увічнити знахідку Віталія Спіцина на Новій Землі в межах Арктичної експедиції плавучого університету. Так, знайдений Льодовиковий джміль Bombus glacіalіs, який став одним із загадкових істот Арктики. На думку вчених, джміль дуже живучий і витривалий. Підтвердженням цього є його життєздатність навіть після льодовикового періоду на Землі та випробувань ядерної зброї на архіпелазі в радянський час.

В світлі його особливостей, редактори The Richest відзначають, що вперше вигляд був зареєстрований в 1902 році, тоді його характеристика здивувала наукове співтовариство. Однак тепер можна про це стверджувати. Своєрідність виду Bombus glacіalіs допоможе вченим дізнатися про види, які раніше населяли планету, якщо їх останки вдасться знайти. Тепер будуть вестися переговори між країнами за право досліджень льодовикового джмеля на місці його знахідки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про розсекречення відео ядерних випробувань