Фахівці повідомляють, що саме методичне звернення до одного лікаря зменшує ризик передчасної смерті і покращує якість медичної допомоги.

До такого рішення прийшли фахівці Університетів Ексетера і Манчестера на підставі даних 22 масштабних досліджень в дев'яти країнах світу. Про це повідомляє BMJ Open.

Це пов'язано з збільшенням задоволеності пацієнтів, посиленням заходів по зміцненню здоров'я і зменшенням використання лікарняних послуг.

81,8 % усіх виконаних досліджень, вказували на постійне лікування в одного лікаря і зниження смертності. Зокрема, позитивний ефект був помічений у пацієнтів, які відвідують лікарів загальної практики і вузькоспеціалізованих фахівців.

Пацієнти в різних культурах світу отримують якусь користь з візитів до одного лікаря, вважають фахівці. На думку авторів, це доводить, що людський фактор має важливе значення в медицині, незважаючи на суттєві технічні досягнення.

Популярні новини зараз

"Зовсім без трусів!", - Потап вилаяв голу Дорофєєву за відверті витівки

Папараці підловили Настю Каменських без краплі макіяжу, як насправді виглядає дружина Потапа

На Львівщині повзуча тварюка відправила жінку на лікарняне ліжко - вп'ялася зубами прямо в п'яту

Як виглядає 73-річна Софія Ротару в день народження сьогодні та 50 років тому

Показати ще

Знай.uа нагадує, що багато лікарські засоби малоефективні, але більшість фармкомпаній саме на цьому заробляють гроші, змушуючи людей все більше і більше купувати ліки, сподіваючись отримати довгоочікуване полегшення. Частіше нас приваблює реклама, а іноді і ефект плацебо, коли пацієнт вірить, що саме ці ліки допоможуть.

В цьому немає нічого страшного, але якщо ви не хочете витрачати гроші (іноді чималих) на аналоги підфарбованою водички, читайте список препаратів і економте.

Також нагадуємо, що вчені розповіли про продукти, які можуть стати справжньою панацеєю для організму людини.

Нещодавно вчені Американського суспільства харчування (American Society for Nutrition) поділилися революційними відкриттями у сфері харчування і користь продуктів, які ми споживаємо.

Під час наукової конференції В 2018 були представили попередні результати наукових робіт, в яких розкривається користь різних харчових продуктів для здоров'я людини.