ЗМІ деяких країн Близького Сходу повідомили про приголомшливе відкриття єгипетських археологів. Це мегалітична споруда у вигляді величезної сходи, що йде в землю. Причому ця драбина "ховається" в проході, який, немов гігантської фрезою, выпилен в масиві вапняку.

Як припускають науковці, це "висхідний тунель" з підвалу колись зруйнованої піраміди. Щось подібне ми можемо спостерігати, наприклад, в піраміді Хеопса. З іншого боку, це може бути і "низхідним тунелем" в тій же не збереглася до наших днів стародавній піраміді.

Машинну обробку кам'яних блоків якимись стародавніми технологіями ще можна пояснити, для широкої громадськості це виглядає цілком переконливо. Але головна нестиковка в даному випадку полягає в тому, що знайдена ця мегалітична споруда, нібито "зруйнована піраміда", багато років тому, це місце відразу засекретили і до нього не допускалися не тільки журналісти чи туристи, але навіть імениті археологи. Розкопки, що перетворилися в "таємну військову базу", тривали багато десятиліть. Що ж там шукали? Залишається таємницею.

У конспірологів щодо того, що за артефакти були приховані під плато Гізи, є дві версії. Перша, що склалася на згадці Геродотом про якихось підземних архівах єгипетських жерців з "великими" артефактами, що дісталися їм від богів, або від праотців, припустимо, представників Атлантиди.

Поки військові все це не розкопали і не вивезли, сюди не могла підібратися ні одна жива душа. Інакше, на основі цього відкриття, наша нав'язана нам вченими – прислужниками ілюмінатів картина світу могла б просто розвалиться як картковий будиночок.

Друга версія спирається на більш сучасні джерела і, зокрема, на затвердження "сплячого пророка" США Едгара Кейсі, який говорив, що під Гізой перебувають не якісь музейні артефакти, а діючі машини і механізми цих самих богів чи предків, що там заховані також, так звані, "Зоряні Ворота".

Сама масивна сходи переконують нас, вела в якесь величезне і дуже важливе для всього світу, а не тільки для Єгипту і археологів-єгиптологів підземне сховище. Ось чому артефакти, вивезені звідти, для широкої громадськості залишаться таємницею за сімома печатками.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у 1915 році група американських археологів виявила в Єгипті гробницю, вхід у яку був частково зруйнований. Усередині фахівці побачили щось дивне — на кришці одного із саркофагів лежала відрубана муміфікована голова. Здавалося, вона належить стародавньому єгипетському момарху, але ніхто не міг дати точної відповіді. Щоб відповісти на питання, кому ж все-таки належить голова, фахівцям було потрібно більше 100 років.