Тваринний світ Австралії не втомлюється дивувати дослідників своїм розмаіттям. Часом навіть тут зустрічаються види, раніше оголошені вимерлими. Можливо причина криється у відносній ізольованості континенту. Однак і пташиний світ Австралії не менш дивний. Наприклад, тут водяться птахи, які регочуть як справжні кинозлодії. Незвичайних пернатих називають кукабарру, або хохотунами. Як повідомляє портал Навколо Світу, кукабарру є найбільшими представниками зябликів в світі.

Кукабарри далекі перельоти не люблять і тому їх можна назвати домосідами. Може мандрівники з них і не вийшли, зате мисливці вони природжені. А полюють вони головним чином на змій, яких у місцях їх проживання чимало і в основному це отруйні змії. Саме тому люди намагаються підгодувати кукабарру, щоб та оселилася в їх саду або парку і стала винищувати небезпечних плазунів. Здобич кукабарра чекає в засідці. Птаха може довго просидіти в затишному місці, а коли випаде можливість стрімко атакувати дрібного тваринного або повзучого гада, то вона неодмінно цим скористається.

Однак славу заслужила ця пташка своїм цікавим вмінням видавати приголомшливі звуки. Крик кукабарри, що лунає в нічній тиші, може налякати заплутавшего подорожнього, але в денний час їх спів дуже сильно нагадує регіт людини. Зграї птахів гучними багатоманітними голосами спілкуються між собою, особливо крикливими кукабарри стають у вечірній час або під час шлюбного періоду, тоді їх гомін заповнює все навколо. Красиво звучить пісня кукабарри на зорі, вона немов вітає сонце, і радіє новому дню, про що сповіщає оточення своїм пташиним реготом.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про найогиднішу тварину

Популярні новини зараз

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще