Шматок невідомого літаючого об'єкта звалився з неба на дорогу перед автомобілем. Відео з реєстратора з'явилося на YouTube.

Оцініть дивовижне відео з НЛО:

Як наголошується, інцидент стався 18 квітня в провінції Патхумтхані. За попередніми даними, ніхто не постраждав. Водієві вдалося загальмувати, він вийшов з машини і попередив інших учасників руху про інцидент на дорозі.

Що саме впало, невідомо. Існує версія, що це була кришка від вибухнув неподалік резервуара з цементом.

Популярні новини зараз

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені з BEAMS довели існування НЛО в Англії. Нова знахідка дослідників збентежила не тільки журналістів, але і експертів в області паранормальних явищ.

Відкриття на південному заході Англії в графстві Корнуолл змусило навіть найзапекліших скептиків визнати існування НЛО, принаймні його поява на території Великобританії.

Заяви про наявні докази інопланетного життя викликали в суспільстві чималий резонанс. Особливо одночасно занепокоїлися і зраділи дослідники інопланетного життя Англії. Свідки то і справа ділилися своїми спостереженнями про незвичайних літальних об'єктах від Лонсестон до Ньюлина.

Всіх дослідників НЛО Англії об'єднує суспільство BEAMS, яка займається вивченням паранормальних явищ на території Британії. Директор цього товариства Хіларі Портер розповів про результати їх досліджень. З'ясувалося, що товариство проводило масштабні спостереження і дослідження за інопланетними кораблями в 2017 році.

Уважно вивчивши всі наявні у них матеріали, організація зазначила, що у них з'явилося два незаперечні докази існування НЛО і їх візитів на територію Англії. У Марасионе свідок незвичайного явища розповідає, що бачив величезні відблиски червоного кольору в небі, які дуже швидко зникали, коли до них прагнули наблизитися.