На півночі Перу, в місті Уанчако, вчені зробили унікальне відкриття: археологам пощастило відкопати скелет людини, якому приблизно 2 тис. років. Фахівців здивував факт, що останки мали зайві руки й ноги.

Експерти припускають, що древнього людини просто "забезпечили" зайвими кінцівками. Звичайно, це тільки припущення, може, знайдена людина дійсно зазнав мутацій.
Якщо все-таки вірна перша версія, то навіщо треба було класти в могилу чиїсь руки і ноги? Крім того, поруч повинен знаходитися скелет "донора" кінцівок, що складається з одного тулуба.
Всього археологи розкопали півсотні могил. Останки, за даними фахівців, належать маловідомої культурі Виру, яка існувала в 100-750 рр. н.е. в Либертаде, долині Виру і Чікама.

Індіанці жили в глиняних спорудах, в поселенні була фортеця, яка була центром суспільства. Населення займалося переважно сільським господарством і рибальством.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

На даний момент головне завдання вчених — з'ясувати особливості дивного ритуалу та його значення.

Тим часом, в малайзійському штаті Сабах на одній з сільськогосподарських ферм з'явився на світ одноокий козлик.
Відомо, що козлик народився у неділю, 11 лютого, власники назвали тварину Туэ Джабан (Tuah Jabang). За словами господаря тварини, заводчика кіз Аванга Росли Мат Таїба (Awang Rosli Mat Taib), на новонародженого мутанта прийшла подивитися все село.

Господар показав козлика ветеринарам, і ті зазначили, що не вважаючи аномалії, дитинча цілком здоровий. Тим не менш, його доводиться годувати через трубочку, так як у нього дуже маленький рот, і він не може смоктати вим'я матері.

Аномалія Туэ Джабана називається циклопией. Вона зустрічається у одного з 16 тисяч тварин, і найчастіше які народилися з мутацією живуть недовго.

Як повідомляв портал "Знай.иа" у Львівській області екологи зафіксували збільшення червонокнижних тварин. Зокрема в національному парку "Соколовские Бескиди" кількість рідкісних зубрів приємно порадувала зоозахисників. Про це повідомили в прес-службі національного природного парку.