Вчені з Університету Північної Кароліни пояснили, з яких причин таргани залазять в людські вуха. Як з'ясувалося, комахам здається привабливим запах вушного каналу, і вони відчувають себе там в безпеці. Про це повідомляє видання The Verge.

Комахи віддають перевагу невеликим, темним й вологим місцям. Нерухома уві сні людина для них стає ідеальним тимчасовим притулком.

"Для таргана вухо здається безпечним місцем для їжі та відпочинку", - зазначає експерт-ентомолог Кобі Шаль.

Однак потрапляючи в людське вухо дуже часто тарган там застрягає і не може самостійно вибратися. Фахівці зазначають, що часом комахи можуть жити у вусі цілий тиждень без води і їжі.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

При цьому люди інстинктивно намагаються дістати стороннє тіло з вушного каналу і просто вбивають комаху всередині себе. Це небезпечно тим, що в передсмертних конвульсіях він легко може пошкодити своїй жертві барабанну перетинку і позбавити слуху.

Крім того, всередині таргана знаходяться мільйони бактерій, які можуть інфікувати людину. У разі підозри, що у вухо заповз тарган слід негайно звертатися до лікаря за медичною допомогою.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Кеті Холлі дев'ять днів жив з останками таргана у вусі, хоча звернулася за медичною допомогою, як тільки виявила комаха. Місяць тому Кеті прокинулася посеред ночі з дивним відчуттям у вусі. За словами дівчини, здавалося, що хтось запхав їй у вухо шматочок льоду. Вона спробувала впоратися з проблемою за допомогою ватної палички і побачила на її кінці дивні темно-коричневі палички.

"Через кілька миттєвостей я зрозуміла, що це ноги. Ноги. Ноги, які можуть належати тільки до таргана, який вивчає мій слуховий прохід".

Дівчина в жаху розбудила чоловіка, який заглянув їй у вухо і підтвердив страшну здогадку - комаха була там. Від негайного непритомності дівчину врятувало тільки відмінне знання анатомії: вона зрозуміла, що в мозок таргана НЕ прорватися при всьому бажанні. Витягнути таргана самостійно подружжю не вдалося, і вони помчали в лікарню.