Гренландської полярної акулі, що мешкає в північній частині Атлантичного океану, за підрахунками датських вчених може бути 512 років.

Якщо ці припущення вірні, полярна акула є найстарішим живим хребетним на планеті. Експерти вирахували, що ця хижачка з'явилася на світ в 1505 році.

Оцініть зовнішній вигляд акули:

Самка акули, про яку йде мова, має довжину 5,5 метра, а визначити вік риби допоміг радіовуглецевий аналіз кришталика ока, оскільки він росте все життя, нашаровуючись по мірі дорослішання. Даний метод аналізу дає результати з точністю до 95%.

Гренландські полярні акули ростуть по 1 см на рік, досягаючи зрілості до 150-річного віку. У чому секрет довголіття цих дивовижних тварин, вченим поки незмевестно. Швидше за все, це пов'язано з холодною водою, в якій вони живуть, а також повільним метаболізмом.

В Ісландії м'ясо гренландської акули вживається в їжу і навіть вважається делікатесом, хоча воно токсично і містить речовину, що дає людині відчуття, схоже на симптоми алкогольного сп'яніння.

Раніше ми повідомляли, що уфолог під ніком Streetcap впевнений, що на Місяці живуть інопланетяни. Можливо, вони не живуть там постійно, але явно облюбували це місце для періодичних висадок і експериментів, вважає дослідник.

Вивчивши знімки, які були зроблені з китайського космічного апарату, уфолог помітив на них виразне зображення гуманоїда, за плечима якого висів рюкзак.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що краби суперзлодеі навчилися нового трюку.