У ході місії Operation IceBridge вченими було зроблено незвичайне фото: експерти сфотографували найхолодніше серце в світі. Насправді серце являє собою химерну частина льодовика, яка утворилася у північно-західному районі Гренландії.

Відзначається, що за весь час місії експерти подолали відстань у 344 тис. км. Дана цифра еквівалента восьми з половиною облетам екватора. Відомо, що програму згорнутий в 2018 році, на даний момент місії пішов дев'ятий рік.

Раніше повідомлялося, що експерт в області геології Христина Гачес в ході наукового дослідження зробила висновок, що підвищення рівня солоності річок і озер в містах відбувається із-за масового застосування дорожньої солі. Зокрема, в США по дорогах поширюється більше 10 мільйонів тонн хімікатів щорічно.

Популярні новини зараз

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

"Юля" Зайка зважилася на побачення і вже розповіла про шикарного незнайомця: "Холостяк" Заливако і поруч не стоїть

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Велика частина з них йде в грунт і проникає у внутрішні води, що призводить до підвищеного вмісту солі в прісних водоймах і засолення ґрунтів, що робить їх непридатними для використання в сільському господарстві. Рішенням цієї проблеми, вважає дослідник, може стати глобальне потепління.

Раніше повідомлялося, що глобальні зміни клімату на планеті не тільки загрожують всьому живому, але і негативно позначаться і на політичній карті світу. Останнім часом все частіше екологічні питання стають каталізатором конфліктів між країнами.

Про це заявив координатор програми ООН по навколишньому середовищу (ЮНЕП) Махір Алієв, - передають представники ООН.

"У величезній кількості сучасних конфліктів так чи інакше простежується екологічна складова", - підкреслив експерт в інтерв'ю, присвяченому питанням безпеки, які будуть розглядатися на конференції в Німеччині.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що аномальний сніг налякав українців.