Виявилося, що мандрівники думають швидше за решту

поділитись
Подорожі роблять нас більш відкритими до нових підходів і вчать вирішувати складні завдання

Професор психології Вільям Мэддакс виявив, що студенти, які мали досвід перебування в мультикультурному середовищі, набагато краще справляються зі складними, нестандартними завданнями. Ті, хто швидко адаптуються в новій країні, як правило, більш відкриті до сприйняття нових ідей і підходів.

Професор Меддакс вважає, що зіткнення з іншими культурами вчить нас дивитися на речі з різних сторін і робить наші підходи до вирішення різних проблем більш варіативними.

Ще в 2009 Мэддакс і його співробітники поділилися несподіваними результатами експерименту. Студентів поділили на дві групи і одну, перед проходженням тесту, попросили згадати в яких поїздках вони бували і  наскільки легко їм вдалося адаптуватися до нового місця. Інша група одразу перейшла до тестування. Виявилося, що навіть спогади про взаємодію з іншими культурами дозволяє вирішувати складні завдання більш творчо.

Доктор Лілі Цзя з Індіани вважає, що це інстинкт виживання: коли ми опиняємося в екстремальних умовах, творчий підхід рятує нас. Адже перенесення на територію, яка живе за іншими правилами це завжди стрес, перекидаючий всі наші колишні поведінкові схеми.

Очевидно, що час, проведений за кордоном, робить нас не тільки розумніше, але і креативніше. Подорож відкриває наші уми, допомагає стати емоційно стабільніші і робить нас кращими. Як тільки страх і забобони відступають, світ починає грати перед нами всіма своїми фарбами.

Раніше портал "Знай.ua", повідомляв як зберегти ясний розум у літньому віці

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
мандрівка, креативність, мислення
Туманність розташовується на відстані чотирьох тисяч світлових років від Землі
0
0
17:16 22.04.2018
Вчені дізналися, коли Землю чекає глобальна катастрофа через активність Сонця
0
0
12:03 22.04.2018
Опубліковані нові дослідження канадських учених на тему інтимної гігієни
0
0
11:21 22.04.2018
Дізнайтеся, що приховують печери в надрах льодовиків
0
0
10:58 22.04.2018