Професор психології Вільям Мэддакс виявив, що студенти, які мали досвід перебування в мультикультурному середовищі, набагато краще справляються зі складними, нестандартними завданнями. Ті, хто швидко адаптуються в новій країні, як правило, більш відкриті до сприйняття нових ідей і підходів.

Професор Меддакс вважає, що зіткнення з іншими культурами вчить нас дивитися на речі з різних сторін і робить наші підходи до вирішення різних проблем більш варіативними.

Ще в 2009 Мэддакс і його співробітники поділилися несподіваними результатами експерименту. Студентів поділили на дві групи і одну, перед проходженням тесту, попросили згадати в яких поїздках вони бували і наскільки легко їм вдалося адаптуватися до нового місця. Інша група одразу перейшла до тестування. Виявилося, що навіть спогади про взаємодію з іншими культурами дозволяє вирішувати складні завдання більш творчо.

Доктор Лілі Цзя з Індіани вважає, що це інстинкт виживання: коли ми опиняємося в екстремальних умовах, творчий підхід рятує нас. Адже перенесення на територію, яка живе за іншими правилами це завжди стрес, перекидаючий всі наші колишні поведінкові схеми.

Популярні новини зараз
В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Очевидно, що час, проведений за кордоном, робить нас не тільки розумніше, але і креативніше. Подорож відкриває наші уми, допомагає стати емоційно стабільніші і робить нас кращими. Як тільки страх і забобони відступають, світ починає грати перед нами всіма своїми фарбами.

Раніше портал "Знай.ua", повідомляв як зберегти ясний розум у літньому віці