Бразильські фізики розрахували, у кого з жителів Землі найбільше шансів вижити у випадку епідемії зомбі-вірусу. На думку вчених в найбільшій безпеці знаходяться громадяни КНДР.

Бразильські дослідники вважають, що голими руками або різними підручними предметами зразок каменів і палиць зомбі перемогти не вдасться. На думку вчених, врятувати людей зможуть лише військові з вогнепальною зброєю. Чим більше таких захисників — тим довше людям вдасться вистояти в сутичці з "живими мерцями".

За розрахунками вчених, щоб вижити, суспільству потрібно не менше 47 солдатів на одну тисячу мирних громадян. Зараз таким співвідношенням військових і цивільних може похвалитися тільки Північна Корея.

Дослідники також відзначили, що люди з гарним імунітетом зможуть успішно протистояти небезпечному вірусу.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в 2017 році вчені розрахували, як швидко людство вимре при зомбі-апокаліпсис.

За рік до цього аналогічні розрахунки опублікували вчені з США.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина зайнялася справою, яку ненавидить заради Еллерта: "Чекаю на тебе, коханий"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

На початку 2018 року компанія Ілона Маска випустила вогнемети для боротьби з зомбі, зброю швидко розкупили.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що мертві тіла здатні повертатися до життя знову в зміненому стані. Вчені впевнені в тому, що в ньому вони будуть більше схожим на зомбі. Обумовлено це тим, як вважають вчені, що гени в силах продовжувати існування людини навіть після того, як він помре.

Даним дослідженням зайнялася міжнародна група учених, яка прийшла до висновку про те, що оскільки гени продовжують свою роботу, клітини організму можуть неодноразово робити спробу по самовідновлення. Якщо їм це вдасться, то людина, по суті, оживає знову, але тільки його стан буде значно ближчими до того, що показують у фільмах про зомбі-апокаліпсис.