Біля західного узбережжя Аляски дослідники виявили значне зменшення площі крижаного покриву. Зміна клімату і зменшення площі крижаного покриву поки не турбує вчених — в даний момент скорочення крижаних перешкод відкриває масу можливостей — від пошуку корисних копалин до полегшення судноплавства.

Однак те, що відбувається в північних широтах, може обернутися справжньою катастрофою — зміни клімату можуть не тільки перетворити північні регіони, такі як Аляска, в зони з помірними і тропічними" для такої місцевості температурами, але й завдати величезної шкоди економіці.

Ці проблеми обговорювалися в рамках конгресу Arctic Frontiers в Норвегії. Дослідники з Норвезького університету в Бергені відзначили, що танення льодів навіть взимку може свідчити про початок процесів, наслідки яких людство не в силах запобігти.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Тіна Кароль розтанула в обіймах Дана Балана: "Люблю шалено"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Раніше повідомлялося, що Американський інженер наблизився до розгадки єгипетських пірамід, і як давнім архітекторам вдалося так точно зорієнтувати об'єкти по сторонах світу щодо земної осі.

Провідний спеціаліст у галузі будівництва Глен Деш вважає, що тодішні інженери точно визначили потрібні координати за допомогою гномона - вертикального стовпа, який відкидає тінь. Відомо, що три найбільші піраміди Стародавнього Єгипту орієнтовані по сторонах світла з високою точністю: це піраміди Хуфу (Хеопса), Хафра (Хефрена) в Гізі і "Рожева піраміда" в Дахшуре.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що гнучкі смартфони почнуть лікувати від усіх недуг.