Через 20 років, в 2037 році, життя людства кардинально зміниться: його очікують величезну кількість інновацій, пов'язані з технологіями, здоров'ям, харчуванням і транспортом.

До такого висновку прийшли футурологи центру інновацій Ars Electronica Futurelab (Лінц, Австрія)

Технології. Вчені відзначають, що за рахунок розвитку штучного інтелекту і створених на його основі технологій в майбутньому люди будуть жити довше і здоровіше, а ще з'явиться багато речей і явищ, які зараз вважаються неприродними.

Харчування. Вчені відзначають, що в сім'ях з'являться розумні холодильники: вони зможуть зберігати дані про продукти і терміни їх придатності, будуть пов'язані з інтернет-магазинами, з-за чого легко зможуть на основі запитів власника автоматично замовляти їжу. Такі новинки вже є у продажу, але їх вартість поки занадто висока для звичайної сім'ї.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Показати ще

Транспорт. Незабаром звичайні автомобілі замінять електрифікованими автобусами і машинами автономного управління, завдяки яким скоротиться кількість аварій і пробок на дорогах.

Вчені стверджують, що технологічний прогрес буде все більше сприяти зміні роботи або її скасування, а самі люди будуть готові вчитися різним сферам протягом усього життя, за рахунок чого рівень продуктивності всієї загальносвітової економіки буде постійно зростати.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що рождественское привітання видало неземне походження Маска.