Американські кліматологи після проведення глобальних досліджень, у тому числі, за допомогою комп'ютерного моделювання, заявили про реальну небезпеку для майбутнього Землі. Загрозу несе збільшується з кожним десятиліттям вологість.

За розрахунками дослідників, підвищення вологості тягне за собою збільшення середніх температур навіть у тих регіонах, які знаходяться в умовах арктичного і помірного клімату. При цьому, на територіях екваторіального поясу, "волога спека" вже до середини цього століття може стати реальною загрозою для життя населення. Глобальне потепління і підвищення вологості тісно взаємопов'язані, тому територія Росії не уникне небезпеки стати зоною "банних процесів".

Випаровування акваторії Світового океану збільшується в геометричній прогресії, впливаючи на зміну кліматичних умов на планеті. Комп'ютерна модель в довгостроковій експертизі показала, що саме вологість стане каталізатором остаточного зникнення крижаної шапки на обох полюсах.

Популярні новини зараз

Оля Фреймут позмагалася красою з молодшою сестрою: очі розбігаються

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Показати ще

Далі процес піде по наростаючій. Випаровування кратно збільшаться, створивши на Землі клімат, не придатний для проживання людства.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені назвали причини глобального потепління.