Американські вчені провели експеримент за участю 441 підлітка і прийшли до висновку: страхітливі зображення на антитютюнових постерах і на пачках сигарет можуть володіти зворотним ефектом. На думку дослідників, ці картинки можуть схилити до шкідливої звички підлітків, спочатку перебувають у зоні високого ризику.

Автори дослідження вважають, що причиною цього може бути наслідок захисного механізму, що розвивається у підлітків. Він міг змусити дітей недооцінювати небезпеку куріння для здоров'я. Також яскравий постер із зображенням пошкоджених зубів міг привернути увагу до самої стійки з сигаретами.

Також багато експертів вказують, що результати опитувань підлітків можуть бути перекручені через бажання деяких опитаних розіграти вчених. Наприклад, у деяких дослідженнях одні і ті ж діти давали різні відповіді на питання, задані в дослідницькому центрі і у них вдома.

В Англії зробили цікавий прогноз щодо майбутнього алкоголю у світі. Нарколог професор Двід Натт розповів, які напої пити вже наступне покоління жителів країн Європи.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Показати ще

Мова йде про синтетичному спиртному. Натт впевнений, що новий вид продукту буде більш затребуваний, ніж натуральний. Також підуть з ринку старі сигарети, а замість них на ринку першість займуть електронні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що пасажири астероїда шокували вчених.