Чоловічу активність в ліжку можна регулювати за допомогою одного-єдиного гормону і називається він кісспептин.

Такого висновку дійшли вчені з Британського університету і оприлюднили результати дослідження під час щорічної конференції Товариства ендокринології в Харрогейті. Так, фахівці провели експерименти на лабораторних мишах: підвищення кісспептину посилює занепокоєння у самців і сексуальний потяг. Вчені вважають, що на людину це подіє так само.



Дослідники змогли виявити групу нейронів, що реагують на кісспептин, в області головного мозку (миндалеподібному тілі) гризунів. Ця область відповідає за емоційну та сексуальну поведінку, зокрема, відчуття неспокою або соціальну взаємодію.

"У чоловіків розлади, пов'язані з занепокоєнням, протікають в тандемі з сексуальною дисфункцією. Результати нашого дослідження показують, що активація кісспептинових нейронів мигдалеподібного тіла координує сексуальну перевагу і тривожну поведінку щодо копуляції, сприяючи максимальному репродуктивному успіху чоловіків", - розповіла співавтор дослідження Даніель Адекунбі.

Популярні новини зараз
17-річних українців терміново кличуть в ТЦК: що на них чекає Нацбанк виводить з обігу частину грошей: що потрібно знати українцям Українцям можуть припинити соціальні виплати: кому треба поквапитись за новими правилами Комунальники почнуть обходити квартири українців
Показати ще

Цей проект є першим, де вийшло визначити важливу роль кісспептину в регулюванні сексуальної та соціальної поведінки. Це дозволяє наблизитися до створення препаратів, спрямованих на попередження сексуальної дисфункції і розладів, пов'язаних із занепокоєнням. Фахівці не виключають, що регулювання кісспептину може "модулювати сексуальну орієнтацію".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що спціалісти з'ясували, яку якість мають ідеальні коханці.