Ще з давніх часів людські розуми розбурхують питання світобудови і ролі божества в житті людства.

Релігія бере свої корені з далеких міфів перших цивілізацій і людству довелося пройти тривалий релігійний шлях перш ніж прийти до теологічній основі релігій, які поклоняються єдиному богу (Християнство, Іудаїзм, Іслам). Головною книгою Християнства є Біблія, але хто написав біблію? Скільки редакцій пройшов текст Біблії?

Що лягло в основу біблійних текстів, а що нещадно було викреслено з головної книги християнства? Який артефакт приховує від людей Ватикан? Чому священний артефакт після його офіційного повернення в столицю християнства так і не був презентований людям?

Подивіться це відео і отримаєте відповіді на всі ці запитання:

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Раніше повідомлялося, що Мічіо Каку займає посаду професора теоретичної фізики в коледжі і університеті міста Нью-Йорк. Його технічні книги з фізики є обов'язковими у всьому світі для аспірантів найважливіших лабораторій з фізики. Каку часто з'являється в американських ЗМІ як коментатор-спеціаліст.

На його думку, теоретичне існування частинок, відомих як елементарні напіврадіалні тахіони (primitive semi-radius tachyons), є серйозним аргументом на користь існування Бога.

Тахіони — гіпотетичні частинки, які рухаються зі швидкістю, більшою швидкості світла у вакуумі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені Єврейського університету вважають, що знайдена біля Храмової гори в Єрусалимі друк VIII століття до нашої ери могла належати самому пророку Ісаї.