Вчені голландського Університету Неймегена провели дослідження, яке показало зниження загальної кількості літаючих комах на планеті за останні 28 років на 76%. І на цей показник не впливає зміни в кліматі Землі.

Комахи є важливою ланцюжком екосистеми, запилюючи практично всі рослини, які в свою чергу виробляють їжу для половини птахів на нашій планеті.

"Ми давно підозрювали скорочення обсягу біомаси, але виявилося, що воно набагато серйозніше наших припущень", - повідомляє один з авторів роботи.

Результати дослідження показали, що зміна погоди і довкілля в цілому не могли призвести до таких швидких темпів зникнення комах. Можна припустити, що мають місце якісь масштабні кліматичні або агрокультурні фактори, які вчені вивчать у майбутньому.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Тарологиня Людмила Хомутовська побачила Донецьк у складі України вже за рік, а День незалежності пройде зі сльозами на очах Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені знайшли незвичайне застосування бактеріям.