Група дослідників з Об'єднаних Арабських Еміратів побачила в атмосфері палаючі об'єкти. Але їм не вдалося встановити, що саме наближалось до поверхні Землі.

Відео з палаючими уламками опублікували в Twitter. Спочатку вчені взяли об'єкти в небі за метеори або астероїди. Але пізніше виявилося, що це залишки космічного корабля.

Детальніше розглянувши, дослідники назвали їх частинами китайського 8-тонного корабля. Пізніше вони прийшли до висновку, що спостерігали за згорянням залишків російського космічного корабля "Прогрес".

Російські ЗМІ зазначають, що подібного роду апарати використовують виключно для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію. Вантажний космічний корабель відправляють на орбіту за допомогою ракети-носія "Союз" з Байконура.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

У Росії стверджують, що після виконання місії апарат не повертається на Землю. Після розвантаження на МКС корабель відстиковують і він згоряє в атмосфері, а частини корабля не долітають до поверхні нашої планети. Космічну вантажівку "Прогрес МС-07" запустили 14 жовтня з другої спроби.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, фахівці NASA знайшли на космічному вантажному кораблі невідоме обладнання, яке належало російським вченим.