Сьогодні Ольга Фреймут похвалилася досягненням 12-річної доньки Злати в своєму Instagram-акаунті. Так, нещодавно дівчина презентувала новий бренд одягу MitchellClothing_ . Донька Фреймут зізналася, що їй в усьому допомагала український дизайнер Катерина Чверенко. Проте на сторінці все ще немає жодного фото, тому судити про одяг ще зарано.

Як не дивно, Фреймут ще й пожалілася на те, що Злата відмовилася продавати їй речі:

«Злата створила колекцію @mitchellclothing_official . Я побачила цей одяг - такий портрет її - захотіла купити все. Але у відповідь : «Мама, родичам - друзям не продаю». І тепер сплю та марю костюмом кольору світанкового бузку і тілесною підперезанкою ( у @zlata_mitchell це називається , звісно, не так). А ще хочу стати моделлю її колекції - але для цього правила на всіх спільні : мала написати пост, виставити гарне фото, позначити Злату . Дорога моя донечко , цього достатньо ? Тепер є шанси у мене?»

Можливо, Олі пощастить і донька дасть їй приміряти кілька суконь з коллекції?

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що відома українська телеведуча, директор Школи леді реаліті-шоу "Від пацанки до панянки", Ольга Фреймут опублікувала правила, які, на її погляд, допоможуть кожній українці наблизитись до своєї мрії та зробити блискучу кар'єру.

Отже, серед ключових рекомендацій, які озвучила Фреймут - грамотний вибір компанії-роботодавця, а також не звертати уваги на зарплату. Дев'ять правил, які допоможуть зробити кар'єру, ведуча розмістила на своєму каналі в Тelegram.