Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Знаменитість бере участь у проекті "Танці з зірками", готуючись до кожного ефіру дуже наполегливо. Нещодавно артистка вийшла на паркет в образі Барбі, станцювавши в рожевому латексному вбранні. 

View this post on Instagram

По моєму дуже няшний номер вийшов🌸! Я ще та «Міс-ЧаЧаЧа 2018»😆🙈Але наші малі «барбенята» Діаночка і Нікітка, покорили вчорашній паркет! ...дуже шкода що танцпол покидають сильні і класні пари @anitasporty і @sasha_prohor @mashaefrosininaі @maksleonov212 😩Що скажете? По моему очень няшный номер получился;) Я конечно ещё та «Мис-ЧаЧаЧа 2018»😂но наши “барбенята» Дианочка и Никита таки порвали вчера паркет🤘🏻😘 ...ещё мне очень жаль что паркет покидают сильные и достойные участники @anitasporty @mashaefrosinina !!!😩Что скажете? Какие у вас мысли?давайте обсудим! #ladyле💋 #танціззірками #лесяДенсингКвин #багиняЛамината

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on

"По моєму дуже няшний номер вийшов🌸! Я ще та «Міс-ЧаЧаЧа 2018»😆🙈Але наші малі «барбенята» Діаночка і Нікітка, підкорили вчорашній паркет!
...дуже шкода що танцпол покидають сильні і класні пари @anitasporty і @sasha_prohor @mashaefrosininaі @maksleonov212 😩", - поділилася емоціями Нікітюк. Фолловери взялися коментувати побачене: "Класна лялечка", "Дуже вдалий образ. Запам'ятався)", "А Леся краще всіх. Я за вас вболіваю.💖💖💖", "Леся,ти богиня танцполу❤️", "Ваш номер - БОМБА!!! Так не кожен зможе рухатися.", "Незвичайна була💖💖💖". 

View this post on Instagram

Сьогодні я та...кого так хотіла мати в дитинстві! Барбі! Сегодня я та...кого так хотела иметь в детстве! БарбиГерл! #ladyле💋 #танціззірками #денсингКвин Стиль @olgaslon И компания Макияж @sveta_kanarskaya Спонсор костюма ДюрексУкраина😁🤘🏻

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on

 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк  взяла участь у популярному українському шоу "Танці з зірками" і після першого ж ефіру пошкодила руку.

Також знаменитість нарешті показала свого партнера на шоу "Танці з зірками".

А ще артистка в білому купальнику і футуристичних окулярах засвітила всі пікантні місця, а фанати залишилися в захваті.