Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила прорекламувати бікіні відомого бренду. Так, артистка позувала в двох різних купальниках, однак щось пішло не так. 

View this post on Instagram

Дорогие мои, зима уже близко... 🤗 Как и зимние отпуска вместе с ласковым морем и обжигающим песочком...🏖 Это ли не повод закупится роскошными купальниками от моих любимых @swimwear_secret Ведь для вас они подготовили просто таки небывалую АКЦИЮ: сколько купишь купальников столько же ты можешь выбрать себе в подарок. Причем твой выбор ничем не ограничен. От такого просто крышу сносит. Зайдите к ним @swimwear_secret и убедитесь сами.❤️❤️❤️

A post shared by Ольга Бузова (@buzova86) on

"Дорогі мої, зима вже близько...🤗 Як і зимові відпустки разом з ласкавим морем і гарячим піском...🏖
чи Це не привід закупится розкішними купальниками від моїх улюблених. Адже для вас вони підготували просто таки шалену АКЦІЮ: скільки купиш купальників стільки ж ти можеш вибрати собі подарунок. Причому твій вибір нічим не обмежений. Від такого просто дах зносить.", - порекомендувала фанатам Бузова. За 14 годин кадр набрав майже 126 тис. лайків, а от коментарі Ольга приховала. Варто відзначити, що недоброзичливці часто критикують форми співачки, адже не дивлячись на те, що дівчина може похвалитися пласким животом і пружними сідницями, хейтери весь час рекомендують їй збільшити груди. 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова давала концерт в Ялті, показавши чергове фото з білому купальнику з готелю і зізналася, що сильно недосипає.

Також знаменитість втомилася після виступу в Ялті і вирішила прилягти в купу квітів, нафарбувавши губи синім, однак щось пішло не так і фанати почали відправляти Ольгу в останній шлях.

А ще артистка домалювала собі прес в фотошопі, проте так нічого і не зробила з грудьми.