Одна з найсексуальніших зірок російського шоу-бізнесу, співачка Анна Семенович, вирішила відверто поговорити зі своїми шанувальниками про те, чи варто підлаштовуватися під іншу людину.

Філософський пост Семенович опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Зірка написала не просто довгий пост, але і звичним для себе способом вирішила привернути увагу до нього, прикріпивши спекотне фото, на якому вона позує з глибоким декольте.

View this post on Instagram

Мои ❤️ Давайте поговорим про Подстраивание! Я считаю, что подстраиваться под близких людей, именно под близких👆🏽можно, но очень осторожно. Вам это должно доставлять удовольствие и конечно ваши близкие люди должны уважать ваше мнение в этой Жизни. Мы должны понимать , что на любой вопрос каждый человек смотрит через призму своего восприятия Мира, и надо научиться принимать чужое мнение разрешая людям быть другими. Я знаю людей , которые категорично считают только своё мнение правильным и не дают другим даже высказаться и проявить себя . Я отхожу от таких людей, для меня они просто незрелые личности, маленькие дети в песочнице, мне хочется их пожалеть и напомнить , что Мир кружится не только вокруг их персоны ☺️ Как только мы научимся уважать других людей и принимать их такими , какие они есть , жить станет гораздо легче. Проживать свою Жизнь, идя к своей целе не по головам других людей , большое искусство и благодать 🙏🏼 Каждый из нас уникален и любим Вселенной, так давайте любить и уважать друг друга 😍 Хорошего дня вам , мои ❤️ #мысливслух #анясеменович #позитивщики❤️❤️❤️

A post shared by Семенович Анна (@ann_semenovich) on

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Показати ще

"Давайте поговоримо про Підлаштування! Я вважаю, що підлаштовуватися під близьких людей, саме під близьких можна, але дуже обережно. Вам це повинно приносити задоволення і звичайно ваші близькі люди повинні поважати вашу думку у цьому Житті. Ми повинні розуміти, що на будь-яке питання кожна людина дивиться через призму свого сприйняття Світу, і треба навчитися приймати чужу думку дозволяючи людям бути іншими". Анна Семенович

Також зірка підкреслила у своєму посланні, що необхідно вчитися приймати людей такими, які вони є, а також поважати один одного.

"Як тільки ми навчимося поважати інших людей і приймати їх такими, які вони є, жити стане набагато легше. Проживати своє Життя, йдучи до своєї мети по головах інших людей, велике мистецтво і благодать. Кожен з нас унікальний і коханий Всесвітом, так давайте любити та поважати один одного". Анна Семенович

Шанувальники зірки почали активно коментувати її пост. Однак їх не так зацікавила "філософія життя" Семенович, як її розкішні форми.

«Дуже сексуальна», «Вогонь», «Розкішна жінка». написали передплатники

Нагадаємо, відома російська співачка, зірка 90-х і екс-солістка групи "Блестящие" Анна Семенович досить популярна і в сучасному шоу-бізнесі. Артистка відома своїм величезним бюстом, а ще підігріває до себе інтерес публіки відвертими фотографіями в соціальній мережі Instagram.