Відомий російський співак, кумир мільйонів дівчат-підлітків 90-х Діма Білан часто тішить шанувальників новими фотографіями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Співак не втомлюється підігрівати інтерес фоловерів до свого життя і в цей раз показав відео, в якому зізнається, що виходив на сцену з серйозною травмою ноги. Більше того, він показав ту саму хвору ногу і медика, який коле йому уколи прямо в поїзді.

На відео, яке з'явилося в записі артиста, він постав на огляд публіки в поїзді під час медичної процедури. Як виявилося, артист зламав ногу і йому потрібно робити операцію, але замість цього він продовжує гастролювати і виступати. У ролику Діма Білан розповідає про те, що з ним сталося і демонструє публіці посинілу ногу, зламану в двох місцях.

View this post on Instagram

Сегодня мы отыграли потрясающий концерт #ПланетаБилан в #СанктПетербург! Но то, какими силами он дался - знает только мой любимый коллектив, мои близкие и моя команда! 18 февраля днём я подскользнулся на льду и сломал ногу - двойной перелом! И 19 должен был делать срочную операцию - вставлять пластину! Но я не отменил и не перенёс шоу на другие даты, а решил просто быть честным с вами и идти до конца! Пластину принял решение ставить после шоу, хоть и хирурги были крайне против! И это не геройство! Не могу больше писать, устал, но невероятно счастлив! Тур #планетабилан в силе! Буду держать вас в курсе! Отчёт за мной! Спасибо за силу, которую вы мне дали сегодня - это было НЕЧТО! 🙏🏼 А видео снято по пути в Питер! #билан #димабилан #шоу

A post shared by Dima Bilan (@bilanofficial) on

Популярні новини зараз

Кинути хлопця за 10 хвилин: топ-7 жіночих зачісок, які ненавидять чоловіки

Гігантський кортеж Зеленського потрапив на відео та розлютив українців до чортиків: "Нормально великом їздить"

Велетенський крилатий мутант атакував Чорнобиль: як виглядає найотруйніша істота зони відчуження

Зірка Кварталу 95 Кравець благає українців про допомогу, часу немає: "Трапилася біда"

Показати ще

"Сьогодні ми відіграли приголомшливий концерт #ПланетаБилан #СанктПетербург! Але те, якими силами він дався - знає тільки мій улюблений колектив, мої близькі і моя команда! 18 лютого вдень я підсковзнувся на льоду і зламав ногу - подвійний перелом! І 19 повинен був робити термінову операцію - вставляти пластину! Але я не скасував і не переніс шоу на інші дати, а вирішив просто бути чесним з вами і йти до кінця! Пластину прийняв рішення ставити після шоу, хоч і хірурги були вкрай проти! І це не геройство! Не можу більше писати, втомився, але неймовірно щасливий! Тур #планетабилан в силі! Буду тримати вас у курсі! Звіт за мною! Дякуємо за силу, яку ви мені дали сьогодні – це було ЩОСЬ! А відео знято по дорозі в Пітер! #білан #димабилан #шоу", - написав артист.

Фанати Білана в шоці від його зізнання і радять подбати про здоров'я, адже потім може бути пізно. А деякі просто захоплюються мужністю і витримкою свого кумира.

Нагадаємо, Діма Білан переманив "наречених" Єгора Кріда і добре з ними відірвався.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що нові фото Діми Білана не на жарт налякали його фанаток.

Також портал "Знай.uа" писав, що Діма Білан записав відео, в якому розповів всю правду про ДТП.