Після півфіналу Нацвідбору на Євробачення сестри з гурту ANNA MARIA потрапили у грандіозний скандал через проросійську позицію.

Про це повідомляють ЗМІ.

Проте з неочікуваним словом виступила представник правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова, яка відзначила, якими нормами керувався мовник під час відбору часників на конкурс.

"Що стосується ANNA MARIA. Як ми їх затвердили: непогана пісня, будуть добре виглядати на сцені, тому що це двійнята. Коли прийдуть на півфінал, вони дадуть якесь інше повідомлення. В них своя історія. Історія людей, які дуже довго йшли до успіху. Для шоу потрібна історія, гарна пісня, яскраві люди", – зазначає Кольцова.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: детектор брехні від Зеленського, чадний газ над Україною та космічні тарифи на тепло

В Україні масово падають ціни на "другий хліб": що варто знати покупцям

Ісус виглядав не так, як всі вважали: археологи знайшли портрет і зруйнували стереотип, фото

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що відома українська співачка та переможниця пісенного конкурсу Євробачення у 2004 році Руслана Лижичко, гнівно висловилась про відмову НСТУ від цьогорічного конкурсу Євробачення-2019.

Співачка прокоментувала ситуацію із Євробаченням на своїй сторінці у Instagram та пояснила, чому рішення НСТУ потрібно переглянути.

"Я категорично проти рішення щодо відмови від участі у Євробаченні 2019", – написала Руслана Лижичко.

Співачка додала, що якщо ця інформація буде остаточною, то для неї це однозначно буде "дуже болісною новиною".

Руслана порівняла цю скандальну ситуацію із роками, коли вона сама брала участь у конкурсі. Співачка пропонує розробити нову антикризову процедуру ще одного відбору, щоб не залишати країну без участі у шоу.

View this post on Instagram

Я категорично проти рішення щодо відмови України від участі у Євробаченні 2019! Якщо розповсюджена інформація про те, що цьогоріч Україна відмовляється від участі у пісенному конкурсі Євробачення, є остаточною, то для мене це однозначно дуже болісна новина. У рік, коли я поїхала, Україна теж була на межі відмови від участі, якби я не прийняла рішення брати участь. У 2004 році відбувався закритий національний відбір, і двоє з трьох претендентів відмовилися від пропозиції Національної Телекомпанії взяти участь у Євробаченні. Я ж одразу без зайвих роздумів прийняла цю пропозицію. Важко знайти пояснення відмові від участі у заході такого рівня. Для виконавця такі фактори мабуть можна відшукати. Для організатора їх просто нема, крім відвертого форс-мажору. Що ми цим хочемо сказати чи довести? Який меседж ми цим несемо світові? Що у нас немає, що винести на світовий рівень? Але це неправда! У нас безліч талановитих артистів, молодих, невідкритих чи знаних лише в Україні імен, які точно гідні представляти країну на Євробаченні. Особисто мені прийняте рішення не подобається. Я категорично проти рішення щодо відмови України від участі у Євробаченні 2019! Я впевнена, що якщо Україна, а точніше відповідальні за це рішення, захочуть знайти рішення, воно буде знайдене. Відмова – це поступ назад. А нам треба йти тільки вперед. Всі ці роки Україна на міжнародній арені заявляла, що ми молода і прогресивна країна. Ми не можемо відмовлятися від Євробачення. Треба шукати рішення і давати дорогу молодим талантам України. Я вважаю, що варто розробити нову, нехай антикризову, процедуру ще одного відбору, дати нові, нехай повторні(але не потворні) можливості для другого шансу. Знайти ресурси, час, інші можливості для повторного відбору, чи випрацювати альтернативну процедуру, але представити достойно Україну на конкурсі - для мене це питання навіть не конкурсу, а обличчя країни. #ruslanalyzhychko #eurovision #ukraine

A post shared by Ruslana Official (@ruslana.lyzhychko) on

"У рік, коли я поїхала, Україна теж була на межі відмови від участі, якби я не прийняла рішення брати участь. У 2004 році відбувався закритий Національний відбір, і двоє з трьох претендентів відмовилися від пропозиції Національної Телекомпанії взяти участь у Євробаченні. Я одразу без зайвих роздумів прийняла цю пропозицію", – написала співачка.

Руслана здагадала і про організаторів Нацвідбору, мовляв, "їм немає виправдання, крім відвертого форс-мажору". Співачка наголосила, що "Україна має безліч талановитих артистів", які точно гідні представляти її на Євробаченні-2019.

Нагадаємо, ще один суддя Нацвідбору визнав гастролі в Росії: висловив свою позицію.

Як повідомляв "Знай.ua", Данилко прокоментував скандал з Євробаченням.

Також "Знай.ua" писав, що України не буде на Євробаченні 2019.

НСТУ бере на себе відповідальність за провал нацвідбору на Євробачення-2019