Російська співачка Анжеліка Варум отримує підвищену порцію уваги до власної родини через чутки про постійні зради її чоловіка Леоніда Агутіна. Артистка розповіла про те, як зрозуміти, чи кохає тебе чоловік та поділилася порадами з особистого досвіду.

Відповідний допис вона розмістила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Варум зазначила, що вона часто отримує повідомлення щодо можливої зради чоловіка, тому вона вирішила "відкрити дискусію".

"З особистого досвіду:
1. Не плутайте чоловіків з кріпаками, вони від цього швидко втомлюються:)
2. Кохана для чоловіка не та, з ким стався імпульсивний обмін рідинами, а та, якій він, протягом всього життя, присвячує вірші", - йдеться у дописі.

View this post on Instagram

С праздником, дорогие друзья! Здоровья, благополучия, мира и любви вам и вашим семьям! Пусть исполнятся самые заветные ваши мечты! А душевной музыкой мы постараемся вас обеспечить:) С Новым годом! Ура!!!

Популярні новини зараз

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

A post shared by Анжелика Варум (@avarum) on

Судячи зі слів Анжеліки, вона по-філософськи ставиться до того, що відбувається з Агутіним. Вона продовжила роздавати поради й натякнула на те, що й сама може зраджувати чоловіку. Річ в тому, що Анжеліка Варум додала цікаву фразу: "часом, зовсім несподівано, Ви можете здивувати себе саму".

"3. Якщо Ви все ж зорієнтовані на сім'ю і Вам пощастить дожити з коханою людиною до срібного весілля, готуйтеся, на шляху Вас чекає багато сюрпризів. І не чекайте підступу тільки від чоловіків. Часом, зовсім несподівано, Ви можете здивувати себе саму:)
4. Знайте! У Вас завжди є вибір. Як казала моя бабуся: "Колгосп - справа добровільна")))
5. І пам'ятайте! Порожнеча в душі чоловіка - не найстрашніше. Набагато страшніше - порожнеча у Вашій власній душі", - резюмувала артистка.

View this post on Instagram

В последнее время получаю достаточно много подобных комментариев: «...Вы говорите, у мужчин всё иначе... А вышло так, что Агутин чувствует себя прекрасно, а Вы нет, вот он от Вас и гуляет» Видимо пора открыть дискуссию))) Из личного опыта: 1. Не путайте мужчин с крепостными, они от этого быстро устают:) 2. Любимая для мужчины не та, с кем произошёл импульсивный обмен жидкостями, а та, которой он, на протяжении всей жизни, посвящает стихи. 3. Если Вы всё же сориентированы на семью и Вам посчастливится дожить с любимым человеком до серебряной свадьбы, готовьтесь, на пути Вас ждёт много сюрпризов. И не ждите подвоха только от мужчин. Порой, совершенно неожиданно, Вы можете удивить себя саму:) 4. Знайте! У Вас всегда есть выбор. Как говорила моя бабушка: «Колхоз - дело добровольное»))) 5. И помните! Пустота в душе мужчины - не самое страшное. Гораздо страшнее - пустота в Вашей собственной душе... Всем любви и хорошего дня! А. Варум #варум #агутин #отношения

A post shared by Анжелика Варум (@avarum) on

Зазначимо, що у ЗМІ вже давно подейкують про невірність Леоніда Агутіна. Так, кілька років тому музиканта застукали за поцілунками з дівчиною на "Новій хвилі", потім з'явилися чутки про "невеликому романі" співака і 25-річної Еліни Чага. До цього Анжеліка Варум довго зберігала мовчання й не реагувала на ці чутки.

Нагадаємо, Розлучення Адель: співачку "добили" ще однією новиною, фанати приголомшені.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", вбита горем Джолі написала заповіт: все для найкращого у світі чоловіка.

Також "Знай.ua" писав про те, що Зірка Ігри Престолів розповіла про психічні проблеми.