Зірка студії "Квартал 95" та соратник новообраного президента Володимира Зеленського Євген Кошовий не звик виставляти напоказ подробиці особистого життя, тому вкрай рідко радує шанувальників сімейними світлинами.

Пише TVI

Виправити цю ситуацію вирішила дружина актора Ксенія. Так на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала серію чорно-білих романтичних знімків з чоловіком. В кадрі подружжя не приховують ніжності та любові один до одного. 

"Любов в чорно-білих проявах", – так прокоментувала свою публікацію Ксенія Кошова.

Зворушливі сімейні фото розчулили тисячі шанувальників кварталівця. В коментарях вона засипали пару компліментами, відзначаючи, що вони дуже гармонійно виглядають і їх позитив і життєрадісність в чорно-білих тонах проявляється ще більше.

Нагадаємо,  у новому випуску програми "Чисто News" актори студії "Квартал 95" Євген Кошовий і Валерій Жидков розповіли про те, що народний депутат Володимир Парасюк "мітить" у крісло губернатора.

"Після виборів звільнилося головне крісло у Львівській обласній адміністрації, яке за інформацією ЗМІ не проти зайняти депутат Володимир Парасюк", – заявив Валерій.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  студія Квартал 95 вирішила зворушливо привітати всіх матерів з теплим і душевныи святом. Звернення було опубліковано на сторінках студії в соціальних мережах і YouTube. Актори студії поділилися спогадами із дитинства та розповіли про те, чому їх навчила мама.

Також Знай.ua писав про те, що у новому випуску програми "Чисто News" актори студії "Квартал 95" Євген Кошовий і Валерій Жидков розповіли про те, що народний депутат Володимир Парасюк "мітить" у крісло губернатора.