В Україні відзначили День знань, а маленькі українці пішли в школу. В честь цієї події зірки «Кварталу 95» вирішили поділитися зі своїми фанатами архівними шкільними фото. Актори розповіли про свої шкільні роки.

Президент України Володимир Зеленський, наприклад, школу дуже любив, - пише інтернет видання Politeka.

"Школа - це перша дружба, перше кохання, перші конфлікти, все найперше. Перші знання, які всмоктуються, як губка. Шалено приємне час. Я не люблю озиратися в минуле, але школа - це єдине з минулого, куди хочеться повернутися. Річка, в яку хочеться увійти вдруге", - розповів Зеленський. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Колишній актор Юзик – Юрій Корявченков зараз є депутатом від партії "Слуга народу", але добре пам'ятає часи, коли сидів за шкільною партою. Особливо пригадуються йому уроки хімії, так як поглиблено вивчав цей предмет.

Популярні новини зараз

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

"Школа - це уроки хімії. Я вчився в школі з поглибленим вивченням цього предмета, тому до кінця навчання єдине бажання було - закинути ці підручники куди подалі. Перше вересня - це гарний настрій з легким смутком за минулим літом", - зізнається він. Юрій Корявченков (Юзик)

Євген Кошовий хвалиться, що був артистом і улюбленцем жінок ще зі шкільних часів.

"Взагалі шкільний час - це прекрасний період, це друзі, двійки і п'ятірки, боязнь батьківських зборів. А ще це перший дзвінок і, звичайно, випускний, якого ніхто не пам'ятає, жартую. До речі, вже тоді я не був обділений жіночою увагою, хоча зовнішніми даними особливо не відрізнявся. А ось жартувати почав класу з 10-го", - пригадує Євген. Євген Кошовий

Євген Кошовий

Степан Казанін згадує школу як свій перший дружний колектив, адже йому дуже пощастило з однокласниками. А Олена Кравець змінила три школи, але зі шкільними подругами підтримує зв'язок – вони хрестили її дітей. Олександр Пікалов у школі був шибеником, ходив у рваних джинсах та захоплювався рок-н-ролом.

Нагадаємо, раніше Зеленський відправив сина в 1 клас.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Євген Кошовий показав фото з домашнього архіву.

Також "Знай.ua" писав, що зірка "Жіночого кварталу" оголилась на сцені.