Приватна клініка, в якій зараз лежить хвора на рак Анастасія Заворотнюк, охороняється більш ніж ретельно. В закладі до охорони відносяться дуже серйозно. Такий висновок зробили місцеві журналісти після спостереження за московською клінікою, в якій лікується акторка.

Повідомляється, що навпроти входу періодично чергує Mercedes з номерами спецсерії. Місцева преса зазначає, що такі автомобілі видаються високопоставленим членам уряду, силовим структурам, структурам МВС та Держдуми. Авто чергує поряд з приватною клінікою без проблискових маячків.

Анастасія Заворотнюк з чоловіком

"Зараз біля головного входу і на проході до ліфтів дійсно чергують сек'юріті. Все серйозно – чорний костюм, навушник у вусі, позивні з рації: "Третій, прийняв". Нахабно ніхто не пройде", - повідомляє преса. Місцева преса

У лікувальному закладі є своя система захисту. На підземний поверх, де знаходиться Центр променевої діагностики, спуститися будь-кому не вийде, адже в ліфті відсутня необхідна кнопка. Потрапити у відділення можна лише у супроводі лікаря.

Популярні новини зараз
Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Чи буде доступне українцям улюблене сало: скільки продавці просять за цей продукт у серпні Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

Анастасія Заворотнюк

"Трохи далі помічаю й зовсім серйозну машину. Теж АМР, але вже з мигалкою і номером ", – зауважили журналісти. Місцева преса

Варто зауважити, що Анастасію Заворотнюк взялись так ретельно охороняти після нещодавнього скандалу, коли журналісти пробрались у клініку та намагалися підкупити персонал. Вони пропонували велику суму грошей за інформацію про знаменитість. Журналісти пронесли в медустанову відеозаписуючу апаратуру.

Нагадаємо, раніше друзі та колеги Заворотнюк зібралися, щоб розвіяти міфи та дізнатися правду про страшний діагноз акторки

Як повідомляв портал "Знай.ua", раніше Анастасія Заворотнюк призналася, що бере участь в декількох цікавих проектах

Також "Знай.ua" писав, що страшний діагноз зірки телесеріалу "Моя прекрасна няня" підтвердився