Відома українська співачка Наташа Корольова, яка вже дуже давно живе і працює в Росії, спробувала натиснути на жалість представників української влади. Так, артистка попросила українського президента Володимира Зеленського надати їй можливість в'їхати до країни.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Наташі Корольової в мережі Instagram.

Наташа Корольова зі своєю бабусею

Артистка опублікувала відео зі своєю бабусею. У ролику літня жінка запитує, чому її внучці не дають в'їхати на територію рідної країни.

View this post on Instagram

Это видео мой брат снял когда бабушке все-таки сказали, что мне закрыли въезд на 5 лет!!! Она хотела своей болью от несправедливости достучаться до души тех, кто душу давно променял на медяки !!! Мы всей семьей еле уговорили ее этого не делать! Через неделю ее не стало! Сегодня в день ее Рождения я не могу положить цветы на ее могилу и помянуть в кругу близких! Объвинение, которое вынес мне Суд 3 Года назад , опираясь только на лживую статью в интернете проплаченного трудно, даже его назвать «журналиста», и давление семейной парочки кровожадных депутатишек с ядовитым слюновыделением брыжжащих «Ганьба Запроданке», выглядит абсурдно и нелепо! Я - Наташа Королева на всем постсоветском пространстве олицетворяю как никто из артистической среды колорит, темперамент, дух Украины!!! Всегда подчеркиваю и никогда не чураюсь своего происхождения! Меня обвинили, что я: провожу діяльність що створює передумови до втручання у внутрiшнi справи Украiни та вчининня протиправних проявiн! Наверное, это Песня о Киевском мальчишке или о маленькой стране или Тюльпаны, которые желтого цвета разлуки, так напугали своими призывами к экстремизму?! Три года пролетели... за это время многое изменилось в Украине, и я верю и надеюсь, что в лучшую сторону! К власти пришли молодые и порядочные с трезвым взглядом на жизнь люди! Я направила письмо на имя Президента Украины Владимира Зеленского @zelenskiy_official с просьбой скасувати цю сфабриковану справу і дозволити мені в'їзд на мою історичну батьківщину!!! Только он своей волей может отменить этот позорный приговор, понимая, как с актерами любимого народного сериала «Сваты» всю обсурдность ситуации и безумие предыдущей власти!!! Я верю и надеюсь, что в такой большой праздник Покрова Святой Богородицы произойдёт чудо и добро восторжествует, а моя бабушка на небесах дождётся справедливого решения и будет покоиться с Миром!!!Люблю тебя бабулечка, дякую тобI за любов, за твої колискові за щедрість і віру в хороших і добрих людей! З днем народження бабуся!!!!! #наташакоролева #бабушка #деньрождения #символюности #украина

Популярні новини зараз

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Показати ще

A post shared by Наташа Королева (@koroleva__star) on

"Це відео мій брат зняв, коли бабусі все-таки сказали, що мені закрили в'їзд на п'ять років. Вона хотіла своїм болем від несправедливості достукатися до душі тих, хто душу давно проміняв на мідяки. Ми всією сім'єю ледве умовили її не робити цього. Через тиждень її не стало", — написала Корольова.

Корольова заявила, що уособлює колорит, темперамент і дух України. Вона додала, що зараз в країні до влади прийшли "молоді і порядні люди з тверезим поглядом на життя", у зв'язку з чим вона вирішила відправити лист Зеленському з проханням скасувати заборону на в'їзд.

Нагадаємо, зацькували до смерті: відому артистку Соллі погубили жіночі принади.

Як повідомляв Знай.uа Наташа Корольова вирішила розжалобити Зеленського мертвою бабусею:"Ганебний вирок".

Знай.uа писав, фатальна доля Заворотнюк: відома співачка втратила волосся, фото.