Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів в Instagram новим постом. Нещодавно знаменитість похвалилася трепетним кадром, повідомивши прихильникам несподівану новину. Як виявилося, артистка на запрошення ООН взяла участь у кампанії по досягненню 17 Глобальних цілей, вибравши для себе збереження морських екосистем.

View this post on Instagram

По приглашению ООН в Украине @un_ukraine я приняла участие в кампании по достижению 17 Глобальных целей Я выбрала цель #14 - Сохранение морских экосистем Ежедневно растет количество статей о загрязнении морей и океанов пластиком, гибели рыб, истощении запасов питьевой воды...Планета всё громче кричит о помощи, чтобы люди обратили внимание на существующие проблемы. Мы все не идеальны, но нужно стараться изменить ситуацию, начав с малого - например, отказаться от пакета в магазине. Я и моя семья уже делают первые шаги в сторону экологичного потребления. И моя мечта, чтобы люди во всем мире вместе шагали в этом направлении.

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on

"За запрошенням ООН в Україні @un_ukraine я взяла участь у кампанії по досягненню 17 Глобальних цілей
Я обрала мету #14 - Збереження морських екосистем
Щодня зростає кількість статей про забруднення морів і океанів пластиком, загибелі риб, виснаженні запасів питної води...Планета все голосніше кричить про допомогу, щоб люди звернули увагу на існуючі проблеми. Ми всі не ідеальні, але потрібно намагатися змінити ситуацію, почавши з малого, наприклад, відмовитися від пакету в магазині. Я і моя родина вже роблять перші кроки в бік екологічного споживання. І моя мрія, щоб люди в усьому світі разом крокували в цьому напрямку.", - поділилася емоціями Дорофєєва. Фолловери залишилися в захваті, підтримавши Надю в її починаннях.

Популярні новини зараз

"Через 20 хвилин буде вибух": Верховну Раду оточили, що відбувається

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва порадувала фанатів дуже лагідним знімком з мамою Ольгою.

А ще Дорофєєва позувала для видання JetSetter в тілесному боді і стильній вініловій смарагдовій накидці. Артистка зізналася, що тепер це одна з її найулюбленіших зйомок.

Також Надя давала концерти в Туреччині, гастролюючи по різним готелям і зізналася, що таким чином можна поєднувати роботу з відпочинком, хоча п'ятий концерт поспіль дається важко.