Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася тривожними кадрами, демонструючи ноги, вкриті синцями та саднами. Так, артистка зізналася, що відпрацювала свій 114-й випуск на телебаченні в проектах "Хто зверху?" і "Хто проти блондинок?", зізнавшись, як важко "пролетіли" 10 знімальних днів, а також назвавши себе дружиною робота Бендера з популярного мультсеріалу "Футурама".

View this post on Instagram

#робота #114твВипуск 10 съёмочных дней пролетело...Заметно😂А это уже 5й проект за 5й месяц) Я жінка робота Бендера чи шо?!?😂 За 10 дней благодаря питанию ( 1500 кК. в день) у меня -2 кг, крепатура, все болит (бо я ше умудрялась робити випади) ноги в синяках от падений на площадке во время конкурсов (листаем фото) Но я радуюсь что помимо студийных проектов #хтоЗверху #хтопротиблондинок есть мой личный #ЛеМаршрутка (наша гордість, наша рідненька Україна) За день на ютюбе проект посмотрело 60 000 человек, а это означает что мы на правильном пути и нужно снимать дальше! Ну а сегодня в 18.00 Новая область и Новая серия Маршрутки на Новом канале! P.S. Много вопросов будет ли проект с русскими субтитрами! Пока мы не думали об этом...думаем об English 😘#леся #тв #лемаршрутка #хтозверху #хтопротиблондинок

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on

"#114твВипуск
10 знімальних днів пролетіло...Помітно😂А це вже 5й проект за 5й місяць) Я жінка робота Бендера чи шо?!?😂
За 10 днів завдяки харчуванню ( 1500 кК. на день) в мене -2 кг, крепатура, все болить (бо я ше примудрялася робити випади) ноги в синцях від падінь на майданчику під час конкурсів (гортаємо фото) Але я радію що крім студійних проектів #хтоЗверху #хтопротиблондинок є мій особистий #ЛеМаршрутка (наша гордість, наша рідненька Україна) За день на ютюбі проект подивилося 60 000 чоловік, а це означає, що ми на правильному шляху і потрібно знімати далі! Ну а сьогодні о 18.00 Нова область і Нова серія Маршрутки на Новому каналі!
P. S. Багато питань чи буде проект з російськими субтитрами! Поки ми не думали про це...думаємо про English 😘",  - поділилася емоціями Нікітюк. Фолловери почали підтримувати Лесю, особливо захоплюючись її проектом "ЛеМаршрутка".

Популярні новини зараз

Пішов із життя Юрій Лужков: екс-мер Москви помер у Мюнхені

Коханка лідера Rammstein зізналася, яким був Ліндеманн до знайомства з Лободою: "Однієї замало"

Із залицяльником доньки Заворотнюк трапилося лихо: колишній Корольової примчав на допомогу

Улюблена страва українців: експерти розповіли, яку рибу не можна їсти у жодному випадку

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк  взяла участь у популярному українському шоу "Танці з зірками" і після першого ж ефіру пошкодила руку.